Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Counter-Strike SDK / Teleporty, zapomniany skrot klawiszowy


VayzeR23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, chcialbym zrobic mape do csgo (cos na wzor aim centre,Zool'a). Polegalo to na tym, ze w lobby mielismy 5 trybow, a kazdy z nich to inne miejsce do treningow.
I tutaj moje pytania.
1 Jak zrobic teleport na strzal
2 Jak zrobic, aby boty zmienialy miejsce respawnow, podczas kazdej zmiany otoczenia
3 i tutaj cos z innej beczki, kiedys gdy tworzylem swoja pierwsza mape, uzywalem pewnej kombinacji klawiszy ktora pozwalala mi np. otworzyc kazdy blok.
Chodzi mi tu o to, ze jak klikam w niektore scianki 2x lewy to wyswietla sie kwadrat z napisem -Auto, a kiedys przez pewna kombinacje odpalalo mi cale okno wszystkiego, i moglem tam zmieniac co chce
np czy dany blok ma byc triggerowany, func_door, func_xx itp.

Wiem ze napisalem to strasznie chaotycznie.

Z gory dziekuje za pomoc


Chodzi mi o ta mapke http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=353366249

Opublikowano

3. O shift+ A ci chodzi- opcje tekstury, paint geometry itd. czy o ctrl+t przekształcenie na dany typ obiektu (physbox itd)

Opublikowano

3. O shift+ A ci chodzi- opcje tekstury, paint geometry itd. czy o ctrl+t przekształcenie na dany typ obiektu (physbox itd)

Tak, wlasnie o to mi chodzilo :) Dzieki!

 

 

Czekam na dalesze odpowiedzi ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...