Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiany na mapie de_militia - nowa operacja nadchodzi?


xHexi2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sądze że masz świerzb macicy bo nie ma dnia żebyś zrobił temat o tym czy wyjdzie operacja. Uspokoj się i przyjmij do informacji ze wyjdzie jak wyjdzie

Opublikowano

Sądze że masz świerzb macicy bo nie ma dnia żebyś zrobił temat o tym czy wyjdzie operacja. Uspokoj się i przyjmij do informacji ze wyjdzie jak wyjdzie

Operacja wildfire mnie uzależniła, bo robienie misji w CS:GO było z*******e i tęsknię za tym :(

Opublikowano

tak, każdy update związany z czymkolwiek w cs'ie = coraz krótszy czas do operacji

p.s. każda sekunda też = coraz krótszy czas do operacji

tenor.gif

 

Opublikowano

Operacja wildfire mnie uzależniła, bo robienie misji w CS:GO było z*******e i tęsknię za tym :(

Jest coś takiego jak warsztat w CS:GO. Tam możesz pobrać sobie dowolną misję i grać do upadłego.

 

Nikt nie jest tutaj wróżbitą. Operacja jak wyjdzie to wyjdzie. 

Opublikowano

 

Operacja wildfire mnie uzależniła, bo robienie misji w CS:GO było z*******e i tęsknię za tym :(

Jest coś takiego jak warsztat w CS:GO. Tam możesz pobrać sobie dowolną misję i grać do upadłego.

 

Nikt nie jest tutaj wróżbitą. Operacja jak wyjdzie to wyjdzie.

Niech zadzwoni do wrozbity macieja

Opublikowano

 

 

Mam wiadomość z raczej pewnego źródła że w nowej operacji będzie użyta edytowana wersja dust2, mapa trochę jak by postarzała, podniszczała i miejsca niżej położone są zalane, porobiłem kilka ss.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455233203/BFFB903840CB82CDB5534CC5E6EB19324AE67932/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455233082/96684ED4F6A19AD4DCF5D3B8266942C587DD5936/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455232938/8427F6704B541916ECE97913BA2B07C015E9CF2E/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455232788/8939DDE33F4BA4FE33D59DDCE8D8FEBAFB43499D/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455232627/14DFCADAE18AD2FBA5A456D9E6CDDC87A2C9EFF6/
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/87099228455232310/A50E020CD96D248FF4C874A9C493C359C6EFF398/

Jaka nazwa mapy?

aha dzisiaj april fools, pewnie żartujesz

 

No i sie wydało :P, nie ma tej mapy, pozmieniałem trochę w edytorze z myślą że się ktoś nabierze, nie wyszło...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...