Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Razer Ornata - podświetlenie tylko wybranych klawiszy


Avosh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. 

Od paru dni jestem posiadaczem klawiatury z tematu.

Mam zainstalowane Razer Synapse i jest tu wiele możliwości podświetleń (fale, wybuchy, stałe, itp) ale ciekawi mnie czy mogę, tak jakby wyłączyć podświetlenie na całej klawiaturze, po czym włączyć tylko te wybrane. (np świeci się tylko qwerty, a reszta nie).

 

Odwdzięczam się limitem. :D

if( awesome ){

console.log('This is Awesome');

}else{

$('body').addClass('give-me-awesome');

}

Opublikowano

Masz oprogramowanie to sobie zrób co chcesz. Z tego co pamiętam tylko w wersji Chroma można sobie swoje edytować inaczej jest się zdanym na przedefiniowane. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Wygląda na to że może masz tańszą wersję klawiatury nie Chroma albo nie rozpoznaje klawiatury.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

@Ktosiu

 

Napisałem że mam Ornatę, a nie Ornate chroma. :D

Poza tym i tak powinno mi się wszystko dobrze wyświetlać. :/

if( awesome ){

console.log('This is Awesome');

}else{

$('body').addClass('give-me-awesome');

}

Opublikowano

spróbuj zainstalować jeszcze raz oprogramowanie

@SkullCandy:)

Takie proste, a działa xD

Ja Cie love normalnie typie <3

if( awesome ){

console.log('This is Awesome');

}else{

$('body').addClass('give-me-awesome');

}

Opublikowano

 

spróbuj zainstalować jeszcze raz oprogramowanie

@SkullCandy:)

Takie proste, a działa xD

Ja Cie love normalnie typie <3

 

@Avosh

rozwiązywanie problemu zawsze zaczynaj od najbardziej oczywistych rozwiązań - w tym wypadku reinstall :D pozdrawiam :D

Pozdrawiam

 

SkullCandy:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...