Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Virtual MU 200x Grand Opening 1.04.17r, NO Full stats-NO Full Sets,NO Full Items


gwtim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Welcome to Virtual MU x200

x200 Grand Opening 1 April

16:00 PM Server Time : http://www.worldtimeserver.com/current_time_in_GB.aspx

This server "Virtual MU" was always with EXP low , so drop from jewels are low , drop for skills / spells is low , do not expect that in this server you can find it quickly , you have to work to have something completely , as long that Virtual MU is / will be for long term we believe that you will have all the time available to have everything you want .

Website : http://www.virtual-mu2017.com/

Facebook : https://www.facebook.com/Virtual-Mu-406785729713464/

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC3hN2pboD7JLKilALLaMMXQ

Server Information :
image.jpg

Event Information :
image.jpg

Drop Information :
image.jpg

Other Information :
image.jpg

Command Information :
image.jpg

ChaosMachine Rate :
image.jpg



Opublikowano

Nie mogę maina odpalić z karta graficzna (wysoka wydajność), działa tylko na zintegrowanej. Mam tak tylko na sezonie 10. Ktoś ma jakieś pomysły czemu ?

Opublikowano

Ja nie mogę odpalić main.exe z kartą graficzną - wysoka wydajność,

natomiast na zintegrowanej mogę, ale mam prześwitujące opcje w grze.

-------------------------------------------------

xLukasz

Opublikowano

Ja mam w ustawieniach nvidii domyślnie żeby wszystko odpalało na dedykowanej karcie graficznej i wszystko działa poprawnie. Być może brakuje wam visuala (jest w folderze Install Vizual Error Fix)

Opublikowano

Ja mam w ustawieniach nvidii domyślnie żeby wszystko odpalało na dedykowanej karcie graficznej i wszystko działa poprawnie. Być może brakuje wam visuala (jest w folderze Install Vizual Error Fix)

Nie działa.

 

Sęk w tym, że inne serwery na tym seasonie działają normalnie.

 

 

Ktoś pomoże czy mam sobie odpuścić serwer?

-------------------------------------------------

xLukasz

Opublikowano

nie ma żadnych errorów, wszystkie visuale i inne pierdoły są, po prostu sezon 10 nie działa z karta graf. - może sterowniki... ale tego zmieniać nie będę, zagram za zintegrowanej

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...