Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Tablet graficzny jest wykrywany przez Windows 10 jako mysz


AzurekGT

Pytanie

Opublikowano

Hej, dzisiaj po raz pierwszy podłączyłem tablet do komputera i system na szybko przypiął mu łatke myszki. Tablet działa jak touchpad, instalowanie sterowników ze strony wacoma średnio podziałało.

W menedżerze urządzeń tablet wyświetla się jako "Mysz zgodna z HID". Jak mam zabrać się za te sterowniki?

fzn014b0uhps_t.jpg

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktosiu, jeśli nie posiadasz podstawowej wiedzy w tym temacie to lepiej zamilcz. Tablet to tablet, myszka to myszka. Chyba nawet dziecko to zrozumie.

Dnia 1.04.2017 o 09:49, Ktosiu napisał:

Znowu piszesz  bzdury. Inny system , inaczej działający to czego sie spodziewasz, że będzie tak samo się nazywał jak na starym systemie ?  

Tak, lol. Nie miałoby sensu, jeśli tablet nazywałby się inaczej na innym systemie. Myszka inaczej Ci się nazywa?

Dnia 1.04.2017 o 09:49, Ktosiu napisał:

Słowem nie wspomniałeś nawet że coś nie nie działa i z czym masz problem.

Wspomniał, ale Twoja nikła wiedza nie pozwala na zrozumienie o czym on pisze.

 

Także zamknij się lepiej i nie rób z siebie pajaca.

Opublikowano

Odezwał sie znawca, większego pajaca zrobiłeś z siebie tą wypowiedzią. Wszystko działa tylko nie ma NAZWY tabletu.

Nawet nie znasz tematu od podstaw i jak widać nawet podstaw nie znasz w obsłudze sterowników urządzeń  pod systemami.  
Urządzenie jest widoczne zawsze pod swoją nazwą jak posiada STEROWNIKI obsługujące to urządzenie i ten system, inaczej system używa domyślnych sterowników dla kompatybilnego urządzenia. Tablet to uniwersalny sterownik dla myszki myszki, padzik tak samo. 

 

Problem by był jeśli w czasie instalacji pojawiał by się komunikat o nie wykrywaniu sterowników do tabletu albo nie działały funkcje nacisku piórka, nie zgłosił żadnego tego typu problemu.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

A jako co powinien działać, tak jak ci sie podoba czy jak zrobił producent ?  

 

Nie rozumiesz prostej rzeczy że tablet graficzny to MYSZKA? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Znowu piszesz  bzdury. Inny system , inaczej działający to czego sie spodziewasz, że będzie tak samo się nazywał jak na starym systemie ?  

 

Słowem nie wspomniałeś nawet że coś nie nie działa i z czym masz problem.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

A jako co powinien działać, tak jak ci sie podoba czy jak zrobił producent ?  

 

Nie rozumiesz prostej rzeczy że tablet graficzny to MYSZKA? 

Najwidoczniej ty nie rozumiesz jak powinien działać tablet graficzny. Na poprzednim laptopie z windowsem 7 działał jak należy.

fzn014b0uhps_t.jpg

Opublikowano

Tablet to myszka więc  w czym masz problem ? Działa czy nie działa w końcu ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Tablet to myszka więc  w czym masz problem ? Działa czy nie działa w końcu ? 

Może i powinien pojawiać się obok urządzeń wskazujących ale nie powinien działać jak touchpad.

fzn014b0uhps_t.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...