Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się kupić używane konto do diablo 3?


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czesc.Czy oplaca sie kupic uzywane konto do diablo 3 ?

 

 

Pieniedzy na nową gre nie mam.

Duzo osob sprzedaje juz uzywane.

 

 

Czy jezeli kupie takie konto z kilkoma postaciami   i te postacie pokasuje.

I zrobie sobie nową postac.To czy jakies rzeczy,achievementy będą juz odblokowane i zmniejszą mi frajde na poznawanie gry ?

 

Czy będę mogl poznawac w grze wszystko od nowa ? 

Edytowane przez ShastaMan
ie068n.jpg
Opublikowano

Czesc.Czy oplaca sie kupic uzywane konto do diablo 3 ?

 

 

Pieniedzy na nową gre nie mam.

Duzo osob sprzedaje juz uzywane.

 

 

Czy jezeli kupie takie konto z kilkoma postaciami   i te postacie pokasuje.

I zrobie sobie nową postac.To czy jakies rzeczy,achievementy będą juz odblokowane i zmniejszą mi frajde na poznawanie gry ?

 

Czy będę mogl poznawac w grze wszystko od nowa ? 

Przedmioty ze skrzynki, gold, achievementy i krwawe odłamki pozostaną ale kiedy zrobisz postać sezonową to będziesz mógł zagrać tak jakby od nowa (zwykłe achievementy się nie resetują). Na Twoim miejscu kupiłbym nową grę (lepiej wydać więcej pieniędzy jednorazowo niż płacić kilka razy) ponieważ nawet jeśli osoba od której kupujesz nie zabierze Ci tego konta to masz szanse dostać bana.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

 

Czesc.Czy oplaca sie kupic uzywane konto do diablo 3 ?

 

 

Pieniedzy na nową gre nie mam.

Duzo osob sprzedaje juz uzywane.

 

 

Czy jezeli kupie takie konto z kilkoma postaciami   i te postacie pokasuje.

I zrobie sobie nową postac.To czy jakies rzeczy,achievementy będą juz odblokowane i zmniejszą mi frajde na poznawanie gry ?

 

Czy będę mogl poznawac w grze wszystko od nowa ? 

Przedmioty ze skrzynki, gold, achievementy i krwawe odłamki pozostaną ale kiedy zrobisz postać sezonową to będziesz mógł zagrać tak jakby od nowa (zwykłe achievementy się nie resetują). Na Twoim miejscu kupiłbym nową grę (lepiej wydać więcej pieniędzy jednorazowo niż płacić kilka razy) ponieważ nawet jeśli osoba od której kupujesz nie zabierze Ci tego konta to masz szanse dostać bana.

 

 

Powiem tak, kupując konto używane nigdy nie masz 100% pewności, że będziesz je miał już na zawsze, ponieważ osoba która założyła konto może po tygodniu / miesiącu / roku napisać do Supportu Blizzarda i podać dane przy rejestrowaniu konta i sobie je odzyskać, a Ty zostaniesz bez konta i bez kasy, a pozostanie Ci tylko stracony czas który poświęciłeś na rozwój konta :)

 

Dlatego tj. mówi kolega wyżej, lepiej wydać troszkę więcej i mieć swoje :)

 

Ps. Blizzard nie pozwala na sprzedaż / oddawanie kont ale też za to nie banuje.

 

W diablo 3 masz 3 rodzaje gry, tj.:

- Sezonowa

- Hardcorowa

- Normalna

 

każdy z nich dzieli się na fabułę oraz dodatkowo na przygodową solo lub z innymi graczami (szczeliny, zlecenia, pvp, głębokie szczeliny i za niedługo jeszcze dodatkowe szczeliny skonfigurowane przez nas graczy).

 

Gra na sezonie (obecnie 10, każdy sezon trwa 3 miesiące), pozwala od nowa grać fabułę i zdobywać wszystko od 0, po zakończeniu sezonu wszystko przenoszone jest na tryb Normalny - tam nic się nie kasuje tylko ciągle zdobywa.

Edytowane przez Anonimowy...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety nie warto kupować konto do diablo 3. Bardzo ciężko znaleźć uczciwą osobę która tego konta nie będzie chciała ukraść po jakimś czasie - a jeżeli chcesz kupić od dużych (i sprawdzonych) sprzedawców, to oni pewnie je po prostu botują

  • 1 rok później...
Opublikowano

Chciałbym jeszcze uwzględnić, że kilka postów wyżej kolega się myli i blizzard banuje za sprzedaż kont. Jeżeli dojdą że Twoje konto jest kupione dostaniesz perma. Znam takie przypadki i chciałem poprawić wprowadzenie w błąd.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Czy opłaca się kupić używane konto do diablo 3?
Specjalista
Opublikowano (edytowane)
21 godzin temu, SITOFPS napisał:

Chciałbym jeszcze uwzględnić, że kilka postów wyżej kolega się myli i blizzard banuje za sprzedaż kont. Jeżeli dojdą że Twoje konto jest kupione dostaniesz perma. Znam takie przypadki i chciałem poprawić wprowadzenie w błąd.

Znasz takie przypadki? Udowodnij. Trzymaj łopatę za odkopanie tematu.  W obecnym momencie śmiem twierdzić, że blizzard będzie wyrozumiały i ma więcej rzeczy na głowie niż siedzenie i banowanie kont które były sprzedane. Osobiście mam kilku kumpli którzy grali w overwatcha na używanych kontach i nikt problemu nie miał z blizzardem, gorzej jeżeli chodzi o sprzedających - Ci czasem próbują odzyskać konto, wtedy jeżeli przedstawisz dowody, że kupiłeś konto to owe dostanie perma, pierwszy właściciel danego konta może je odzyskać w parę sekund.

Edytowane przez Sav

giphy.gif

Opublikowano

Oczywiście że znam. Choćby fakt ile kont poleciało w World of Warcraft po sprzedaży, niektóre naprawdę dużo warte gdzie po banie kupujący grozili pozwem ( oczywiście w regulaminie jest uwzględnione, że sprzedaż jest zakazana ) Takich przypadków możesz wygooglować wiele. Osobiście miałem zatarg z blizzardem bo zbanowali mi klucze do Diablo 2 na koncie gdzie gram od 10 lat na battlenecie, bo uważali, że korzysta z tego klucza więcej niż jedna osoba. Oczywiście po wielu rozmowach z supportem otrzymałem przeprosiny i nowy klucz do podstawki ( bo tylko ta dostała blokade ) ale to chyba coś wyjaśnia, prawda ? 

Specjalista
Opublikowano
10 godzin temu, SITOFPS napisał:

Oczywiście że znam. Choćby fakt ile kont poleciało w World of Warcraft po sprzedaży, niektóre naprawdę dużo warte gdzie po banie kupujący grozili pozwem ( oczywiście w regulaminie jest uwzględnione, że sprzedaż jest zakazana ) Takich przypadków możesz wygooglować wiele. Osobiście miałem zatarg z blizzardem bo zbanowali mi klucze do Diablo 2 na koncie gdzie gram od 10 lat na battlenecie, bo uważali, że korzysta z tego klucza więcej niż jedna osoba. Oczywiście po wielu rozmowach z supportem otrzymałem przeprosiny i nowy klucz do podstawki ( bo tylko ta dostała blokade ) ale to chyba coś wyjaśnia, prawda ? 

nie, to nadal tylko twoja gadanina nie poparta niczym, wygooglować to sobie mogę nawet nagiego faceta z głową konia.

giphy.gif

Opublikowano

Dobra skoro tak uparcie twierdzisz przy swoim odkopałem z 2017 moją sprawe z blizzardem i wklejam niżej screena z maila którego otrzymałem od osoby z teamu

 

Spoiler

image.png

 

Jeżeli chodzi o wygooglowanie to naprawdę nie jest to takie trudne ale chyba nie muszę Ci podsyłać linka, prawda? Chyba, że zamiast tego co chcesz faktycznie znajdujesz gołych typów z głowami konia...

Specjalista
Opublikowano
14 godzin temu, SITOFPS napisał:

Dobra skoro tak uparcie twierdzisz przy swoim odkopałem z 2017 moją sprawe z blizzardem i wklejam niżej screena z maila którego otrzymałem od osoby z teamu

 

  Ukryj treść

image.png

 

Jeżeli chodzi o wygooglowanie to naprawdę nie jest to takie trudne ale chyba nie muszę Ci podsyłać linka, prawda? Chyba, że zamiast tego co chcesz faktycznie znajdujesz gołych typów z głowami konia...

Bardziej mi wygląda to na klucz z jakichś szarych źródeł i przez to dostałeś blokadę tylko na jedną grę, ale nigdzie nie widzę tu powodu tej sytuacji, więc co chcesz udowodnić tym ss? To, że miałeś wyłączoną grę z jakiegoś powodu? Ok, no miałeś. Nie będę nic googlował, wiem czym stoi blizzard i wiem czym się przejmują a czym nie :>, owszem zdarzały się takie bany ale jak już to są na całe konta a nie tylko na jedną grę.

giphy.gif

Opublikowano

Niestety, klucz miałem z oficjalnych źródeł bo z "szarych" jak Ty to nazywasz nie mają obowiązku mi pomóc. Nie będę Ci wrzucał całych rozmów z supportem bo są tam rzeczy których w internecie się nie pokazuje. Powiem tylko tyle - nie wiesz " czym stoi " blizzard i choćbym Ci pokazał wszystko i udowadniał zawsze będziesz szukał dziury w całym. Pokaż mi zatem dowód, że się tym nie przejmują ( chociaż takiego nie znajdziesz ). Kończę dyskusję z Tobą, wniosłem swoje pokazałem i udowodniłem. Teraz Ty możesz nabijać posty i próbować mnie zgasić ale Ci się to nie udało i nie widzę sensu tej rozmowy. Pozdro

Specjalista
Opublikowano (edytowane)
50 minut temu, SITOFPS napisał:

Niestety, klucz miałem z oficjalnych źródeł bo z "szarych" jak Ty to nazywasz nie mają obowiązku mi pomóc. Nie będę Ci wrzucał całych rozmów z supportem bo są tam rzeczy których w internecie się nie pokazuje. Powiem tylko tyle - nie wiesz " czym stoi " blizzard i choćbym Ci pokazał wszystko i udowadniał zawsze będziesz szukał dziury w całym. Pokaż mi zatem dowód, że się tym nie przejmują ( chociaż takiego nie znajdziesz ). Kończę dyskusję z Tobą, wniosłem swoje pokazałem i udowodniłem. Teraz Ty możesz nabijać posty i próbować mnie zgasić ale Ci się to nie udało i nie widzę sensu tej rozmowy. Pozdro

Ty nic nie udowodniłeś XD. Ja Cie nie próbuje gasić, tylko nie kumam jakim dowodem ma być screen na którym jest losowa rozmowa z blizzardem. Daj ss'a z podobnego maila z powodem blokady owej gierki a nie mi tutaj manipulacje stosujesz.
Edit: Tak, od 2009 roku nabijam sobie tylko posty, do tego założyłem to konto, eh.

Edytowane przez Sav

giphy.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...