Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Brak dźwięku w Hitman: Rozgrzeszenie


Przemkooo2137

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z grą hitman absolution, kupiłem niedawno tę grę, mianowicie chodzi o to że gdy włanczam grę nie ma żadnych dźwięków, w mikserze nawet nie ma pokazanej ikonki gry, tak jakby PC nie wykrywał tej gry ;/ proszę o pomoc ;/

Opublikowano

 

Spróbuj sprawdzić spójność plików gry na Steam.

Jak jeszcze patrze to może pomóc ustawienie na dwa głośniki stereo w ustawieniach dźwięku.

Tutaj masz temat, może tobie również pomoże-

http://www.mpcforum.pl/topic/778850-problem-hitman-absolution/#entry5696349

Pliki się zgadzają, odinstalowywałem gre i zainstalowywalem, zobacze ten temat i dam znać.

 

 

Spróbuj sprawdzić spójność plików gry na Steam.

Jak jeszcze patrze to może pomóc ustawienie na dwa głośniki stereo w ustawieniach dźwięku.

Tutaj masz temat, może tobie również pomoże-

http://www.mpcforum.pl/topic/778850-problem-hitman-absolution/#entry5696349

Nie wiem jak zmienic te glosniki ;p proszę o pomoc, w temacie podeslanym nie dowiedzialem sie jak to zrobic ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...