Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje kilka rzeczy oraz pytanie dot. serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jako stary gracz mc. chciałem z kumplami wrócić do gry :) Chciałem postawić serwer ale nie pamiętam jak, najlepiej bez hamachi, ale mogę i na. Potrzebuje działającego launchera bo zyczu coś mi nie działa, kilku fajnych modów na survival :) Proszę o linki do wszystkiego. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Słuchaj żeby postawić serwer masz dwa wyjścia:

 1.Hamachi

 2.Wykupić jakiś serwer.

A co do launchera to polecam Shiginima.

a6oBNtj.gif


Opublikowano

Słuchaj żeby postawić serwer masz dwa wyjścia:

 1.Hamachi

 2.Wykupić jakiś serwer.

A co do launchera to polecam Shiginima.

dobra, ogarnąłem ten launcher,a jakieś mody na survi? coś polecasz? a co do samego postawienia to trudno, hamachi. A i pliki na serwer , typu bukkit etc

Opublikowano

modów w sensie pluginów?

 

jeśli tak to polecam: authme reloaded, essentialsx, essentialsxchat, luckperms, redprotect, worldedit, vault

oraz silnik paperspigot

https://www.tcpr.ca/downloads/paperspigot

aby uruchomić silnik paperspigot potrzebujesz javy 8 oraz polecenia startowego

java -Xms1G -Xmx4G -jar TuWpiszNazweSilnika.jar

zapisz polecenie do pliku .bat lub .sh i uruchom

zaakceptuj eule, ustaw ip hamachi oraz ustaw online-mode na false

 

pluginy pobierzesz stąd

https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins?filter-game-version=&filter-sort=popularity
https://www.spigotmc.org/resources/ 

polecam shinigma launcher

 

 

robienie serwera na modach jest trochę trudniejsze, ale jeśli się zdecydujesz to polecam silnik thermos 1.7.10 ( obsługuje pluginy bukkit'a i mody forge )

https://www.tcpr.ca/downloads/thermos

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Słuchaj żeby postawić serwer masz dwa wyjścia:

 1.Hamachi

 2.Wykupić jakiś serwer.

A co do launchera to polecam Shiginima.

Jest jeszcze 3., czyli odblokowanie portów na routerze ;) Wtedy nie jest potrzebne hamachi, ani serwer.

 

 

A jak to zainstalować na serwerze?

Pobierasz Forge (bo zgaduje że mody są z jego API), instalujesz serwer, w folder mods wrzucasz mody i odpalasz.

 

@macjoker007

Mody to mody, niewiele mają do pluginów xD

Opublikowano

 

modów w sensie pluginów?

 

jeśli tak to polecam: authme reloaded, essentialsx, essentialsxchat, luckperms, redprotect, worldedit, vault

oraz silnik paperspigot

https://www.tcpr.ca/downloads/paperspigot

aby uruchomić silnik paperspigot potrzebujesz javy 8 oraz polecenia startowego

java -Xms1G -Xmx4G -jar TuWpiszNazweSilnika.jar

zapisz polecenie do pliku .bat lub .sh i uruchom

zaakceptuj eule, ustaw ip hamachi oraz ustaw online-mode na false

 

pluginy pobierzesz stąd

https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins?filter-game-version=&filter-sort=popularity
https://www.spigotmc.org/resources/ 

polecam shinigma launcher

 

 

robienie serwera na modach jest trochę trudniejsze, ale jeśli się zdecydujesz to polecam silnik thermos 1.7.10 ( obsługuje pluginy bukkit'a i mody forge )

https://www.tcpr.ca/downloads/thermos

Ogólnie mi chodzi olugin/mod na typowego survivala.. Żeby nikt do skrzynek nie zaglądał, w sensie skrzynki na hasło i no coś tego typu.. Po prostu na typowego survivala

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...