Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowa aktualizacja! Co o niej sądzicie?


xHexi2k17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dodali nowe menu itp, to może wyjdzie już w przyszłym tygodniu operacja?

Jakiś typ z reddita pisał, że ma wyjść według logiki valve 28marca, następny wtorek.

Ale na to wygląda, że być może w czwartek, o 1:00 nad ranem wyjdzie większa aktualizacja do CS:GO co może będzie zawierać nową operację?

Co o tym sądzicie? O tej aktualizacji, pozdrawiam.

Opublikowano

@UP

Szczerze jeśli tak myślisz ,to chyba w tą samą grę nie graliśmy ,mi aktualnie bardziej odpowiada to co jest teraz:)

A Counter Strike DOPIERO co zaczyna się rozwijać!

Pozdrawiam i proszę głupot nie pie***:)

Opublikowano

@UP

Szczerze jeśli tak myślisz ,to chyba w tą samą grę nie graliśmy ,mi aktualnie bardziej odpowiada to co jest teraz:)

A Counter Strike DOPIERO co zaczyna się rozwijać!

Pozdrawiam i proszę głupot nie pie*** :)

 

Głupoty ? Zastanów się zanim coś napiszesz ...

 

Jest wiele graczy którzy preferowali dawną rozgrywkę cs:go przed tymi wszystkimi aktualizacjami, kwestia gustu że np ty teraz to lubisz a kolega wyżej nie. Więc twój post jest troszkę bez sensowny 

Opublikowano

 

valve robi wszystko byle tylko nie zająć sie haxami

Konta Prime i granie mm od 5 levelu to nie przypadkiem utrudnienie dla hax'ów ?

 

Karta 5zł do telefonu takie duże utrudnienie?

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

valve robi wszystko byle tylko nie zająć sie haxami

Jak to? :D Słyszałem że robii w tym kierunku bardzo dużo. Zawsze VAC był na zawsze, teraz na 2 lata :D :D :D 

Opublikowano

@up przecież VAC ciągle jest na zawsze ... Nie zmienili nic że VAC jest na 2 lata przecież :P Jeśli ci chodzi o tych odbanowanych zawodnikach po 2 latach to oni mieli bana na ligi ESL'a i główne turnieje, VAC pozostał na 2 lata.

Opublikowano

 

@UP

Szczerze jeśli tak myślisz ,to chyba w tą samą grę nie graliśmy ,mi aktualnie bardziej odpowiada to co jest teraz:)

A Counter Strike DOPIERO co zaczyna się rozwijać!

Pozdrawiam i proszę głupot nie pie*** :)

 

Głupoty ? Zastanów się zanim coś napiszesz ...

 

Jest wiele graczy którzy preferowali dawną rozgrywkę cs:go przed tymi wszystkimi aktualizacjami, kwestia gustu że np ty teraz to lubisz a kolega wyżej nie. Więc twój post jest troszkę bez sensowny 

 

są ludzie, którzy wolą grać w gry na atari, niż w jakiegoś wiedźmina 3

 

- za zabranie negeva, fajną bronią był

a tak to nic ciekawego

tenor.gif

 

Opublikowano

Cheaterów w CS:GO na Prime jest ogrom. Jak ktoś siedzi w temacie cheatów, ogłądał masę demek to rozpozna jak go ktoś zabija, czy zrobił to cheatem, czy nie :).

 

Z drugiej strony ostatnio programiści Valve poinformowali przed Twittera, że update VAC był i mogą paść wszystkie cheaty z dużym userbase. :)

 

Po trzecie cheaty zawsze będą tylko, że droższe. :)

 

Po czwarte żeby ten prime zaczął działać to musi wybanować każdego cheatera, bo drugiego telefonu nie dostaną :D, a bana nie dostają, bo mają legit cheaty i np. grają jeden dziennie, czyli musi się zmienić polityka Overwatch.

Opublikowano

Oni zamiast zająć się ludźmi, którzy używają haxów powinni zająć się ludźmi, którzy je tworzą i sprzedają, jak to np robi Blizzard. Wtedy może coś zdziałają.

Opublikowano

Ale wiecie o tym ,że Counter Strike nie opiera się tylko na MATCHMAKINGACH ,są takie strony jak faceit ,oni mają własnego clienta nawet i tam na spotkanie cheater'a masz ~0.3% (hacki kosztują po parę tysięcy euro) ,także drodzy koledzy nie opierajcie się tylko na tych matchmakingach.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Ale wiecie o tym ,że Counter Strike nie opiera się tylko na MATCHMAKINGACH ,są takie strony jak faceit ,oni mają własnego clienta nawet i tam na spotkanie cheater'a masz ~0.3% (hacki kosztują po parę tysięcy euro) ,także drodzy koledzy nie opierajcie się tylko na tych matchmakingach.

Pozdrawiam.

 

Legitne, niewykrywalne, niewidoczne na demkach cheaty do Faceit zaczynają się od 40zł :).

Opublikowano

Już nie ważne ile by to kosztowało, jakim podludziem trzeba być, żeby grać na cheatach w grę online i jeszcze czerpać z tego przyjemność?

Opublikowano

 

Ale wiecie o tym ,że Counter Strike nie opiera się tylko na MATCHMAKINGACH ,są takie strony jak faceit ,oni mają własnego clienta nawet i tam na spotkanie cheater'a masz ~0.3% (hacki kosztują po parę tysięcy euro) ,także drodzy koledzy nie opierajcie się tylko na tych matchmakingach.

Pozdrawiam.

 

Legitne, niewykrywalne, niewidoczne na demkach cheaty do Faceit zaczynają się od 40zł :).

 

Oj to chyba w temacie nie siedzisz ,na CLIENT FACEIT nie ma praktycznie cheat'ów ,tylko najlepsi programiści sprzedają owe cheaty ,nie wszystkim tylko dokładnie  wybranym osobom ,polski zjadacz chleba nie ma mozliwosci go dostać,  za kwoty nieziemskie :)

@Platoniczny

Nie wiem gdzieś się takich głupot naczytał, ale pragnę cie uświadomić, że tak nie jest.

Jakich głupot kolego?

Wiesz co to jest FACEIT CLIENT? :)

Opublikowano

 

 

Ale wiecie o tym ,że Counter Strike nie opiera się tylko na MATCHMAKINGACH ,są takie strony jak faceit ,oni mają własnego clienta nawet i tam na spotkanie cheater'a masz ~0.3% (hacki kosztują po parę tysięcy euro) ,także drodzy koledzy nie opierajcie się tylko na tych matchmakingach.

Pozdrawiam.

 

Legitne, niewykrywalne, niewidoczne na demkach cheaty do Faceit zaczynają się od 40zł :).

 

Oj to chyba w temacie nie siedzisz ,na CLIENT FACEIT nie ma praktycznie cheat'ów ,tylko najlepsi programiści sprzedają owe cheaty ,nie wszystkim tylko dokładnie  wybranym osobom ,polski zjadacz chleba nie ma mozliwosci go dostać,  za kwoty nieziemskie :)

@Platoniczny

Nie wiem gdzieś się takich głupot naczytał, ale pragnę cie uświadomić, że tak nie jest.

Jakich głupot kolego?

Wiesz co to jest FACEIT CLIENT? :)

 

 

 

Lol za 4 dychy(dokładnie 36.99 zł) masz czita pod faceita,ale co tam,lepiej pisać głupoty.

Opublikowano

 

 

Lol za 4 dychy(dokładnie 36.99 zł) masz czita pod faceita,ale co tam,lepiej pisać głupoty.

 

XDDDD

No to niezly cheat (pewnie mowisz o haxie od waldka xDxD pograsz 2-3 mecze i dostaniesz od faceita rozkaz na odpalenie ich clienta a wtedy se tego haxa w dupe bedziesz mogl wsadzic za przeproszeniem xD

 

aktualnie nie ma haxa ktory dziala z clientem faceita

8kHod.png

 

Opublikowano

Oj i znowu pierdolicie głupoty ''aktualnie nie ma haxa ktory dziala z clientem faceita'' i tu Cb kolego zawiodę ,a mianowicie są ,tak jak napisałem wyżej kosztują po 150-300 euro za 2/3 miesiące ,także proszę jeśli nie wiecie czegoś na dany temat to nie piszcie najlepiej NIC:)

Nie pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...