Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TS-ESTRIKE.PL - OD GRACZY DLA GRACZY ! ZAPRASZAMY !


rzy4y

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

AauqHw0.png


HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

Nie polecam. Nawalone milion spacerów bez sensu. Pomieszane ikonki , Bot zarządzający ts'em ma zapłon jak jakiś fiat 126p napisał do mnie dopiero po 5 minutach. Muzyka na poczekalni za głośno.

Opublikowano

@_Robak nie ma się co dziwić z tym botem bo to darmowy ABot.

Ale ten bot na poczekalni to MASAKRA .

Aha i co do kanału FAQ to tam jest serio inny serwer TeamSpeak podany FragV**** @KKKrysteKKK</span> jednym słowem skopiowales wszystko jak byłeś tam na randze "Head Admin"

Ranga sponsor pod Właścicielem ?

Opiekun pod Query ?

Posprtuj te rangi !

I to Copyright ts-estrike.pl żałosne -_-

Serwer nie dopracowany ....

 

PS. Działacie od 2017 r

Kontakt ze mną :
☆ GaduGadu : 60687952
☆ Prywatna Wiadomość na MPC.
Pomagam przy serwerach TeamSpeak3 !

Opublikowano

Ogólnie serwer wymaga jeszcze wiele pracy. 

Brak większości ikon a jak już są to pomieszane: 

6a6b718ba39df04dead2dfbf0fa5a71a.png

 

Drugim minusem jest zegar na 4 spacerach:

9303f5ade46a3301afab8a2c5901a1fb.png

 

Kolejna rzecz to: 

c403da65325d8d8f8869fdae39f61eb0.png

Te kanały to chyba po to by w statystykach ładniej wyglądało.

 

i największy minus to popieranie piractwa....

008ecccf04d4cb5b495760d4bdf83fee.png

 

Jak dla mnie to wyklucza totalnie serwer.... Nie polecam.

sygnatura.png

Opublikowano

Nie polecam serwera...

Pomieszane rangi i brak ikon...

 

Darmowa prezentacja.

Nie rozumiem po co tyle wolnych kanałów?

 

 

Ogólnie serwer wymaga jeszcze wiele pracy. 

Brak większości ikon a jak już są to pomieszane: 

6a6b718ba39df04dead2dfbf0fa5a71a.png

 

Drugim minusem jest zegar na 4 spacerach:

9303f5ade46a3301afab8a2c5901a1fb.png

 

Kolejna rzecz to: 

c403da65325d8d8f8869fdae39f61eb0.png

Te kanały to chyba po to by w statystykach ładniej wyglądało.

 

i największy minus to popieranie piractwa....

008ecccf04d4cb5b495760d4bdf83fee.png

 

Jak dla mnie to wyklucza totalnie serwer.... Nie polecam.

Co do tego, nie wiem nie sprawdzałem ich cracka ale wydaje mi się, że i tak nie działa ;) Będzie pokazywać błąd z wykupieniem aplikacji czy coś w tym stylu...

Dlatego ja sobie wolałem zapłacić te 7 zł w sklepie i mam oryginalną aplikację TS3 na telefon

lubie-to-png.png

Opublikowano

@ref To nie jest mój team-speak. Więc do mnie hejtów proszę nie kierować xD.

HTBCzoQ.png


Chcesz żebym zobaczył co nabazgrałeś?


dodaj @rzy4y do posta to zobacze :)


if player has name "rzy4y"


Execute command: /Give a like


Opublikowano

@ref To nie jest mój team-speak. Więc do mnie hejtów proszę nie kierować xD.

Nawet jeżeli nie jest to twój serwer to reklamując go bierzesz na siebie odpowiedzialność, zapewniasz że ci się on podoba i jest godny pokazania szerszej publice.

 

Co do samego serwera to:

1. Kolejny serwer reklamujący się dennym stwierdzeniem: "Od graczy dla graczy"

2. Gigantyczny spam aktualizującymi się kanałami

3. Popieranie piractwa w postaci cracka aplikacji TS3 na androida

4. Masa niepotrzebnych kanałów które tylko utrudniają poruszanie się po serwerze

5. Ta liczba botów:

g54kpv2.jpg

 

Dobry sposób na zawyżanie liczby online. Zastanawia mnie tylko co one robią?

 

6. I coś co mnie zwaliło z nóg:

u7f0NbI.jpg

Czyli wychodzi na to że wchodząc na ten serwer oświadczamy że nie wejdziemy na inny. Przepraszam właściciela TS za to że sprawdzając ten serwer złamałem regulamin siedząc na własnym TS i proszę o łagodną karę.

(')(.)(;)

Opublikowano

Autorze tematu - nie musisz prosić o zamknięcie postu, przecież negatywne opinie są tylko próbą uświadomienia co warto poprawić ;)

Użytkownicy - dajcie im czas... i tak na ts'a wchodzi się po to, by gadać, a nie oglądać jak wyglądają jakieś znaczki (spacery) czy ikonki (chyba, że ts'a macie po to, by oglądać jak wygląda dany ts).
Kanałów pewnie jest tyle, żeby wszystko było w jak największym porządku (choć przyznaje, jest przez to lekkie zamieszanie) i osoby znaleźli dokładnie taki kanał, jaki chcą.

Pozdrawiam ;)

5120514749178281372145.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...