Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Boosting CSGO. Tanio i bezpiecznie.


SyberianHusky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Nazwa rzeczy:Boosting rang w CSGO
Metoda kontaktu: Forum
Opis rzeczy: Boosting rang w CSGO.
Oczekiwana/oferowana cena: Cennik poniżej.
Zdjęcia/inne informacje: Kilka razy mialem juz najwyzsza mozliwa range (global elite). Oferuje tani oraz szybki boosting rang w csgo. Zaplata w skinach (wtedy troszkę więcej) / Paypal / przelew na konto w banku. Moge zaoferować allegro jeśli się boisz.

 

SILVER 1 -> SILVER 6 (4 zł za każdą rangę)

GOLD I -> GOLD Nova Master (6 zł za każdą rangę)
GOLD Nova Master -> Master Guardian I (8 zł )

Master Guardian I -> Master Guardian II (8 zł)

Master Guardian II -> Master Guardian Elite (8 zł)

Master Guardian Elite -> DMG (10 zł)

DMG -> Legenday Eagle (11 zł)

Legendary Eagle -> Legendary Eagle Master (11 zł)

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Serio takie ceny ? XDD

Jak taki już typowy global, Lema wbija for fan.

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg


 


Jeśli pomogłem daj LIKE

Opublikowano

Serio takie ceny ? XDD

Jak taki już typowy global, Lema wbija for fan.

 

Ponioslo mnie z cenami, są zaniżone. Potrzebuje szybko pieniędzy, więc nie bede komus lema wbijal za friko. Supreme i global to ceny ustale indywidualnie, na PW.

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Luzik :D Mam swoich znajomych z GE bo randomowi bym konta nie dał... Tak więc nie polecam połowa boosterów to dzieci na cheatach. 

Opublikowano

Luzik :D Mam swoich znajomych z GE bo randomowi bym konta nie dał... Tak więc nie polecam połowa boosterów to dzieci na cheatach. 

Co mam zrobic z tym kontem skoro dostepu do twojego telefonu nie mam

Pozatym, ja gram czysciutko ;p

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oferta nieaktywna od miesiąca, archiwum. Jeżeli będziesz chciał przywrócić temat, to napisz mi prywatną wiadomość lub wyślij raport.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...