Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fantastic Beasts RP - poszukujemy technika i budowniczych


Selvyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trsW108.png


ieOWwET.png


 


Otwieramy rekrutację na budowniczych w projekcie! 


 


Będzie to serwer role-play osadzony w uniwersum Harrego Pottera i Fantastycznych Zwierząt, gdzie każdy gracz będzie kreować swoją postać czarodzieja - od uczniów szkoły magii Ilvermorny, przez handlarzy różdżek i wywarów w nowojorskiej dzielnicy czarodziejów, aż po przeszkolonych do zabijania i siania zniszczenia popleczników Grindelwalda. Wszystko to będzie miało miejsce w szalonych latach 20., pełnych nieprzewidzianych wydarzeń i rozrywkowego życia!


 


tuaeGsx.png


BUDOWNICZY


- czasu na budowę minimum 7h tygodniowo


- dostępu do mikrofonu/Skype


- zgrania z ekipą


- inwencji twórczej i talentu budowlanego


- zaprezentowania przykładu swoich prac (dowolny typ - domki, zamki, cokolwiek)


- zaangażowania w projekt


 


TECHNIK


- czasu na prace nad stroną techniczną minimum 7h tygodniowo


- umiejętności w pisaniu autorskich skryptów, konfiguracji i tworzeniu pluginów - nasz web-dev oferuje podszkolenie w przypadku początkującego (ale trzeba już być rozeznanym)


- umiejętności tworzenia launcherów - chociaż bazowej, także oferowana pomoc web-deva w nauce zaawansowanej


- zgrania z ekipą


- dostępu do mikrofonu/Skype


- wykonanie testowego elementu - po omówieniu z h@


- zaangażowania w projekt


 


upZaNH7.png


 


- miłą atmosferę i dobry kontakt w Ekipie


- ambitny pomysł serwera


- wsparcie reszty Ekipy


- jest już stworzona duża część mapy, ale w przypadku dużej ilości chętnych budowniczych bierzemy pod uwagę stworzenie zamku Ilvermorny wg. wizji Rowling


- rangę na serwerze


- cenne doświadczenie i umiejętności - dla budowniczych pod okiem mistrzów budowlanki, dla technika ze wsparciem reszty zespołu technicznego


- udział w zyskach z servera 


- dostęp do serwerowego TS'a i Discorda


 


PRqKitI.png


 


NOWY JORK


 


qcR7mjs.png


 


pN1a2Ae.png


 


 


ILVERMORNY


 


H9LEzVv.jpg


 


VHbaNcr.jpg


 


8NW6Olb.png


Chętnych zapraszam do zgłoszeń na moim PW tutaj lub pod Skype:


princethatwaspromised1


Lub na e-mail serwerowy:


[email protected]


 


Fanpage serwera:


https://www.facebook.com/fanbeastsrp/


 


Strona serwera:


COMING SOON


Hunt or be hunted.

Opublikowano

@W formach kontaktu dodany serwerowy e-mail, gdyby dla kogoś okazał się wygodniejszą formą zgłoszenia. Zapraszamy serdecznie! ;)

Hunt or be hunted.

Opublikowano

aj, zgłosiłbym się na programistę ale zobaczyłem to:

 

 

 umiejętności w pisaniu autorskich skryptów

nie dzięki.

 

Niemniej jednak, życzę powodzenia w projekcie, wygląda ciekawie :)

 

 

 

A tak z ciekawości, co ten technik miałby robić za niespełna

 

 

lub stały ryczałt (ok. 200 zł)

i ja rozumiem miesięcznie, ta? współczuje każdemu kto się zgłosi, no chyba że miejsce technika tam konfigurowanie essentjalsa, no to może się nawet opłaca)

200 zł to ja biorę za pojedyncze, ok. 1,500 linii kodu zlecenie (a nadal jestem jednym z najtańszych pracowników na rynku MPC!), nie za pełnometrażową pracę nad serwerem, pisanie pluginów, konfiguracje, pisanie launchera i to jeszcze w kółko przez miesiąc. Jakichś desperatów chyba szukacie, albo dzieci co za 5 zł zrobią wszystko. Meh, nawet jeżeli to płaca tygodniowa to miałbym wątpliwości, zależy co miałbym robić.

 

 

 

PS: 

 

 

nasz web-dev oferuje podszkolenie w przypadku początkującego (ale trzeba już być rozeznanym)

co ma web-dev do programowania? hehe, come at me, web-devs.

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

Projekt wygląda na prawdę imponująco..

Jednak z swojego doświadczenia wiem jedno..

Jeśli znajdziecie programistę, to tylko i wyłącznie kogoś, komu projekt się spodoba i zrobi to spontanicznie.. Wynagrodzenie zdecydowanie zerowe jak na takiej skali projekt.

Nie ma opcji zrobienia tego DOBRZE w skript, proszę was.. 

Pomijam aspekt utrzymania serwera, bo możecie się zdziwić co do kosztów, a przychodów.. :/

 

Szczerze mówiąc, gdyby nie to, że mam tyle na łbie, to sam bym się tego podjął, bo przynajmniej nie kolejne gówno easyhc. ;_:

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...