Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakich grach można zarobić parę zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka ludzie mam do was małe pytanie, a mianowicie czy wiecie może na jakich grach mmorpg da się zarobić sprzedając gold itp. Może ktoś z was tak robi i może polecić jakąś grę? Odpada tibia metin.

 

Nie szukam gry wylacznie do czerpania korzyści lecz do zabicia czasu i przy okazji do dorobienia.

Opublikowano

ciupałem troche hajsu w przeglądarkowych grach, wystarczy, że załapiesz sie do jakiejś gildii w której ludzie kupują np. miasteczka rozbudowane i im je sprzedajesz za przelew ;)

teraz jak już nie ma tyle z tego hajsu to się podzieliłem sposobem, na razie szukam czegoś co daje znów sporo kasy, bo już szkoda czasu na takie grosze

graphic.png

Opublikowano

Margonem z legendami jest duży zysk. Tam jak ebijesz +180lvl to dropią ci itemki co dają +5m a 100m to 20zł na niektórych światach. Ma własną apke na androida. Gry nie polecam, straszne p2w ale zarobić można, ale bez włożenia kasy też raczej trudnk

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg


 


Jeśli pomogłem daj LIKE

Opublikowano

ciupałem troche hajsu w przeglądarkowych grach, wystarczy, że załapiesz sie do jakiejś gildii w której ludzie kupują np. miasteczka rozbudowane i im je sprzedajesz za przelew ;)

teraz jak już nie ma tyle z tego hajsu to się podzieliłem sposobem, na razie szukam czegoś co daje znów sporo kasy, bo już szkoda czasu na takie grosze

O jakiej grze mowa ? :)

Opublikowano

wow ale musisz zainwestować trochę na początek

 

śr można zbierać 10-15-20k/h golda a gold na serwerach europejskich chodzi po 5-7 pln za 10k

f1a327ea2f.png

Opublikowano

rok temu moze 2 syty hajs sie zdarzyło zrobić na silkorad priv serverrach, postać nna która wydałem 50 euro po miesiacu gry poszla za 350, teraz czasy się zmieniiłyy nie wiem jak to wygląda :)

 

cs boostowanie kont może?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...