Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mody i dodatkowe przygody w Wiedźminie


adrian1918

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najbardziej potrzebnym modem do pierwszej części jest- Powrót Białego Wilka. Z*******y mod. Zupełnie nowe tekstury postaci, interfejs, ikonki, dodano nowe ballady od Jaskra.

Do tego Scabbard Mod, dodaję pochwy na miecz.

Tak naprawdę to tyle. Jeżeli już kiedyś grałeś w Wiedźmin 1 i go przeszedłeś to możesz zainstalować mod FCR, bardzo mocno utrudnia grę, np tak, że upiora nie zabijesz, jeżeli nie masz na mieczu oleju na upiory itp

Do tego zupełnie nowy system drzewka umiejętności.

Na Nexus mod wszystko znajdziesz.

 

Co do dodatkowych przygód to można zagrać we wszystkie dostępne. Wszystkie są spoko.

Opublikowano

Najbardziej potrzebnym modem do pierwszej części jest- Powrót Białego Wilka. Z*******y mod. Zupełnie nowe tekstury postaci, interfejs, ikonki, dodano nowe ballady od Jaskra.

Do tego Scabbard Mod, dodaję pochwy na miecz.

Tak naprawdę to tyle. Jeżeli już kiedyś grałeś w Wiedźmin 1 i go przeszedłeś to możesz zainstalować mod FCR, bardzo mocno utrudnia grę, np tak, że upiora nie zabijesz, jeżeli nie masz na mieczu oleju na upiory itp

Do tego zupełnie nowy system drzewka umiejętności.

Na Nexus mod wszystko znajdziesz.

 

Co do dodatkowych przygód to można zagrać we wszystkie dostępne. Wszystkie są spoko.

A są jeszcze jakieś inne dodatkowe przygody oprócz tych które same się instalują?

Opublikowano

 

Najbardziej potrzebnym modem do pierwszej części jest- Powrót Białego Wilka. Z*******y mod. Zupełnie nowe tekstury postaci, interfejs, ikonki, dodano nowe ballady od Jaskra.

Do tego Scabbard Mod, dodaję pochwy na miecz.

Tak naprawdę to tyle. Jeżeli już kiedyś grałeś w Wiedźmin 1 i go przeszedłeś to możesz zainstalować mod FCR, bardzo mocno utrudnia grę, np tak, że upiora nie zabijesz, jeżeli nie masz na mieczu oleju na upiory itp

Do tego zupełnie nowy system drzewka umiejętności.

Na Nexus mod wszystko znajdziesz.

 

Co do dodatkowych przygód to można zagrać we wszystkie dostępne. Wszystkie są spoko.

A są jeszcze jakieś inne dodatkowe przygody oprócz tych które same się instalują?

 

Pewnie gdzieś można by było je pobrać, ale sam nie wiem gdzie. Żadnych takich nawet nie szukałem. Te przygody, które są już zainstalowane w Edycji Rozszerzonej są spoko.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...