Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fifa 16 - źle działają przyciski


aNti123999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio grając w fife przestał mi dzialac sprint tzn. gram na klawiaturze i gdy mam sprint na shift to zawodnicy nie biegają , gdy np zmienie na klawisz B albo inny to odrazu działa ... Sprawdzalem czy shift dziala i gdy pisze duze litery to wszystko dziala ... W fifie 16 to samo :P Ps. podlaczalem pada ostatnio do grania i niewiem czy do nie od tego :P ( Na padzie nie moge grac bo mam prblem z kciukiem i strasznie ciezko mi sie gra )

Opublikowano

Może poprostu FIFA nie lubi twojego Shifta? :D

 

Ale już tak na poważniej, próbowałeś restartować sterowanie do ustawień domyślnych?

Jeśli tak, to spóbuj uruchomić grę z kompatybilnością do innego systemu operacyjnego

(PPM na Fifę, zakładka Kompatybilność i ustawiasz)

117-AwardImgMaster-1475160600.png


Opublikowano

Może poprostu FIFA nie lubi twojego Shifta? :D

 

Ale już tak na poważniej, próbowałeś restartować sterowanie do ustawień domyślnych?

Jeśli tak, to spóbuj uruchomić grę z kompatybilnością do innego systemu operacyjnego

(PPM na Fifę, zakładka Kompatybilność i ustawiasz)

sprawdzalem tez w cs go i tam jest to samo wiec c**j woe co sie stało xD gram na lapku wiec dokupie sobie nową klawke i bedzie gitara xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...