Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można podłączyć ten monitor do karty graficznej?


spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak  w temacie mam problem z podłączeniem komputera do monitora.

 

Monitor ACER AL2016W

 

Karta graficzna 

Karta graficzna Palit GeForce GTX 1060 Super JetStream

 

Czy jest jakiś adapter, który pozwoli na podłączenie?

 

Mam kabel hdmi d-sub ale przez niego nie wyświetla się obraz, próbowałem również hdmi-hdmi do telewizora ale tutaj też brak sygnału.

Dodam,że na komputerze nie ma  wgranego nadal systemu i sprawdzałem w punkcie informatycznym gdzie podłączyli jakimś swoim kablem i tak obraz był.

 

Opublikowano

Będzie różnica w obrazie (grafice)? 

 

Edit.

 

Czy brak wgranych sterowników powoduje,że nie wyświetla obrazu na tv przez kabel hdmi - hdmi ?

Czyli ten kabel co mam hdmi - d-sub jest bezużyteczny ? :P

Opublikowano

Obraz będzie przekonwertowany do jakości VGA, czyli do takiej, którą monitor obsługuje.

Telewizor musi wyświetlać obraz także bez sterowników, inaczej byś ich nie zainstalował.

Kabel HDMI-VGA nie jest już raczej potrzebny.

Opublikowano

To gdzie leży problem jeżeli mam brak sygnału w telewizorze?

 

Magia, napisałem na forum podłączam jeszcze raz pod TV jest obraz ;) 

Dzięki 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...