Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodanie liter na początku pliku .txt


Rekomendowane odpowiedzi

Gość 67d64b62d9
Opublikowano
using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));

????

Opublikowano
using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));

????

 

działa ale chyba źle chodzi mi o to aby aplikacje która była w postaci .exe po przekonwertowaniu na .txt i na początku jest MZ która usuwam i chciał bym aby dodało to i zapisało z tymi znakami co są itp.

 

taka jest różnica:

 

2x.png1x.png

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

 

 

using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));
????

 

działa ale chyba źle chodzi mi o to aby aplikacje która była w postaci .exe po przekonwertowaniu na .txt i na początku jest MZ która usuwam i chciał bym aby dodało to i zapisało z tymi znakami co są itp.

 

taka jest różnica:

 

2x.png1x.png

 

tak się właśnie kończy zadawanie nieprecyzyjych pytań, plików wykonywalnych nie powinieneś otwierać i zapisywać jako tekst tylko byte array

Opublikowano

 

 

using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));
????

 

działa ale chyba źle chodzi mi o to aby aplikacje która była w postaci .exe po przekonwertowaniu na .txt i na początku jest MZ która usuwam i chciał bym aby dodało to i zapisało z tymi znakami co są itp.

 

taka jest różnica:

 

2x.png1x.png

 

tak się właśnie kończy zadawanie nieprecyzyjych pytań, plików wykonywalnych nie powinieneś otwierać i zapisywać jako tekst tylko byte array

 

dasz przykład na byte arrayu?

Gość 67d64b62d9
Opublikowano

 

A po co chcesz to dopisać do pliku wykonywalnego?

nie zadawałem pytania po co tylko jak

 

i została ci udzielona odpowiedź więc nie spamuj, cytuję

 

pytanie:

 

Chciał bym dodać dwie litery jakimi są "MZ" do linijki 1 na początku pliku .txt i zapisanie go

 

odpowiedź:

 

 

using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));

 

jak z czymś jeszcze będziesz chciał pomocy to śmiało otwórz nowy temat tylko nie oczekuj, że będziemy za ciebie domyślać się co chcesz osiągnąć w rezultacie po wykonaniu kodu xD

Opublikowano

 

 

A po co chcesz to dopisać do pliku wykonywalnego?

nie zadawałem pytania po co tylko jak

 

i została ci udzielona odpowiedź więc nie spamuj, cytuję

 

pytanie:

 

Chciał bym dodać dwie litery jakimi są "MZ" do linijki 1 na początku pliku .txt i zapisanie go

 

odpowiedź:

 

using System.IO;

string filepath = "plik.txt"
File.WriteAllText(filepath, "MZ" + File.ReadAllText(filepath));

jak z czymś jeszcze będziesz chciał pomocy to śmiało otwórz nowy temat tylko nie oczekuj, że będziemy za ciebie domyślać się co chcesz osiągnąć w rezultacie po wykonaniu kodu xD

 

ale zmieniam typ pytania jak zrobić to pod apke wgl wiesz to pisz a nie jakieś farmazony prawisz

Opublikowano

 

 

A po co chcesz to dopisać do pliku wykonywalnego?

nie zadawałem pytania po co tylko jak

 

Nigdzie nie zadales takiego pytania.

 

tak się właśnie kończy zadawanie nieprecyzyjych pytań, plików wykonywalnych nie powinieneś otwierać i zapisywać jako tekst tylko byte array

 

dasz przykład na byte arrayu?

 
chciałem przykład na aplikacje... poco pisać czy tak czy nie dajcie odpowiedz lol jak to zrobić
Opublikowano

Nie znasz podstaw, chamsko się odnosisz i jeszcze pytasz o pomoc?

Tak się zachowując nie oczekuj odpowiedzi.

ja tylko chce odpowiedz i zakończyć temat

Opublikowano

 

 

 

A po co chcesz to dopisać do pliku wykonywalnego?

nie zadawałem pytania po co tylko jak

 

Nigdzie nie zadales takiego pytania.

 

tak się właśnie kończy zadawanie nieprecyzyjych pytań, plików wykonywalnych nie powinieneś otwierać i zapisywać jako tekst tylko byte array

 

dasz przykład na byte arrayu?

 
chciałem przykład na aplikacje... poco pisać czy tak czy nie dajcie odpowiedz lol jak to zrobić

 

 

 

 

Nie znasz podstaw, chamsko się odnosisz i jeszcze pytasz o pomoc?

Tak się zachowując nie oczekuj odpowiedzi.

ja tylko chce odpowiedz i zakończyć temat

 

 

To szukaj jej samemu :) Ty potrafisz tylko pytać, a wystarczy samemu poszukać :)

Opublikowano

 

 

 

 

A po co chcesz to dopisać do pliku wykonywalnego?

nie zadawałem pytania po co tylko jak

 

Nigdzie nie zadales takiego pytania.

 

tak się właśnie kończy zadawanie nieprecyzyjych pytań, plików wykonywalnych nie powinieneś otwierać i zapisywać jako tekst tylko byte array

 

dasz przykład na byte arrayu?

 
chciałem przykład na aplikacje... poco pisać czy tak czy nie dajcie odpowiedz lol jak to zrobić

 

 

 

 

Nie znasz podstaw, chamsko się odnosisz i jeszcze pytasz o pomoc?

Tak się zachowując nie oczekuj odpowiedzi.

ja tylko chce odpowiedz i zakończyć temat

 

 

To szukaj jej samemu :) Ty potrafisz tylko pytać, a wystarczy samemu poszukać :)

 

aha ja tu nie przyszedłem po poradę tylko po odpowiedź

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...