Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana Maksymalnych Um oraz średnich. + szansy na wejscie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://wklej.to/2aCWT

 Witam Ten poradnik Prosto z serca Dla Wielkich Hejterów Mpc Forum! :D

po 1. mam wyjebane na wasze hejty.
po 2. zawsze jakiś typowy asfen bdzie miał u siebie na serwerze większe średnie i umy.
#include "stdafx.h"
#include "constants.h"
#include "utils.h"
#include "item.h"
#include "item_addon.h"

CItemAddonManager::CItemAddonManager()
{
}

CItemAddonManager::~CItemAddonManager()
{
}

void CItemAddonManager::ApplyAddonTo(int iAddonType, LPITEM pItem)
{
    if (!pItem)
    {
        sys_err("ITEM pointer null");
        return;
    }

    // TODO 일단 하드코딩으로 평타 스킬 수치 변경만 경우만 적용받게한다.

    int iSkillBonus = MINMAX(-Minimalne UM, (int) (gauss_random(0, 5) + 0.5f), Maksymalne UM);
    int iNormalHitBonus = MINMAX(-Średnie na Minusie, (int) (gauss_random(0, 5) + 0.5f), Maksymalne Średnie na +);
    if (abs(iSkillBonus) <= 20)
        iNormalHitBonus = -2 * iSkillBonus + abs(number(-25, 25) + number(-25, 25)) + number(1, 12); < tutaj edytujemy szanse na wbicie.
    else
        iNormalHitBonus = -2 * iSkillBonus + number(1, 11);

    pItem->RemoveAttributeType(APPLY_SKILL_DAMAGE_BONUS);
    pItem->RemoveAttributeType(APPLY_NORMAL_HIT_DAMAGE_BONUS);
    pItem->AddAttribute(APPLY_NORMAL_HIT_DAMAGE_BONUS, iNormalHitBonus);
    pItem->AddAttribute(APPLY_SKILL_DAMAGE_BONUS, iSkillBonus);
}
Jak ma to wyglądać przy -45um 35um i -75śr 100śr?

#include "stdafx.h"
#include "constants.h"
#include "utils.h"
#include "item.h"
#include "item_addon.h"

CItemAddonManager::CItemAddonManager()
{
}

CItemAddonManager::~CItemAddonManager()
{
}

void CItemAddonManager::ApplyAddonTo(int iAddonType, LPITEM pItem)
{
    if (!pItem)
    {
        sys_err("ITEM pointer null");
        return;
    }

    // TODO 일단 하드코딩으로 평타 스킬 수치 변경만 경우만 적용받게한다.

    int iSkillBonus = MINMAX(-45, (int) (gauss_random(0, 5) + 0.5f), 35);
    int iNormalHitBonus = MINMAX(-75, (int) (gauss_random(0, 5) + 0.5f), 100);
    if (abs(iSkillBonus) <= 20)
        iNormalHitBonus = -2 * iSkillBonus + abs(number(-25, 25) + number(-25, 25)) + number(1, 12);
    else
        iNormalHitBonus = -2 * iSkillBonus + number(1, 11);

    pItem->RemoveAttributeType(APPLY_SKILL_DAMAGE_BONUS);
    pItem->RemoveAttributeType(APPLY_NORMAL_HIT_DAMAGE_BONUS);
    pItem->AddAttribute(APPLY_NORMAL_HIT_DAMAGE_BONUS, iNormalHitBonus);
    pItem->AddAttribute(APPLY_SKILL_DAMAGE_BONUS, iSkillBonus);
}

Macie zdjęcie żeby nie było xD
k17kws9d2ilb.jpg

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

Opublikowano

@NoName#2

jak chujostwo to po co ładnie wstawiać? :P

Po to żeby głupi miał zagadkę.

O ile dobrze pamiętam to już było i chyba nawet ty to wrzucałeś.

Opublikowano

 

@NoName#2

jak chujostwo to po co ładnie wstawiać? :P

Po to żeby głupi miał zagadkę.

O ile dobrze pamiętam to już było i chyba nawet ty to wrzucałeś.

 

ale było tak c*****e, że usunęli xD

Opublikowano

 

 

@NoName#2

jak chujostwo to po co ładnie wstawiać? :P

Po to żeby głupi miał zagadkę.

O ile dobrze pamiętam to już było i chyba nawet ty to wrzucałeś.

 

ale było tak c*****e, że usunęli xD

 

było chuyowe bo miało być. jeżeli nie masz nic do dodania ciekawego to się nie odzywaj.

Jeździć trzeba szybko i bezpiecznie.

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...