Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aion - Początkujący (Zapytanie)


p3pe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu przejdę do meritum,

Kiedyś grałem w Aiona, ale było to dawno, dlatego postanowiłem od nowa zacząć zabawę w owy tytuł i tutaj nakłania się zestaw pytań, a mianowicie:

1. Jaki build zrobić pod sorcera PvP

2. j/w, ale pod PvE

3. Co powinienem wiedzieć na samym początku w kwestii zarabiania oraz innych niezbędnych rzeczy, które potem będą mi przydatne ?

4. Czy od startu zacząć zbierać roślinki ?

Opublikowano

Nie polecam grać na EU i NA, bo to p2w.
tyle.

1. Chodzi stigmy?
Absolutnie wszystko to, co zapewnia Ci kontrolę tłumu i ochronę.
Dążysz do posiadania AoE sleepa jako vision stigme.
Czyli jest to Cyclone Strike ; Sleeping Storm ; Winter Armor ; Ilussion Storm ; Arcane ; Elemental Ward.  W międzyczasie możesz zmieniać jedną stigmę na Absolute Zero ; Boon of Quickness ; Flame Spray.
Wszystko od Twoich potrzeb i tego, kogo masz w grupie + typu PvP np. Open World ; instancje PvP ; Areny 1vs1 etc

2. Bierzesz po prostu stigmy pod dmg...
3. Nie zarobisz zbyt wiele, bo GameForge lubi robić ukryte update i obniżać dropy i  szansę na sam drop czegoś wartościowego. 
Od 5.0 były ze 3 takie "ukryte" zmiany i znacząco to pozmieniało całą gospodarkę.

Teraz, aby zarobić to potrzebujesz hajsu na paypalu i sprzedawanie itemów z itemshopa.
Możesz jeszcze farmić arenki i sprzedawać nowe wyposażenie, możesz zarabiać na nowych medalach(leci to całkiem szybko i za medal masz ze 2kk, cena zależy od serwera), możesz farmić w Abyss niektóre moby i sprzedawać manstone. Opcji jest sporo, ale gwarantuję, że będziesz nieźle zapieprzać.

4. Tak, jeśli chcesz się w to bawić jakoś na serio.
Lepiej zbierać od początku niż nagle się obudzić i zbierać wszystko hurtowo. 


Osobiście odradzam zabawę w Aiona EU i NA, czyli globale.
Gra się stacza. 
Poczytaj sobie, co wejdzie w 5.6 i jakie zmiany sa przewidywane dla globali.

Idź grać na NotAiona. 100x lepsza opcja.
 

Opublikowano

Weź to w cudzysłów.
Chodzi o to, że za gotówkę możesz sobie narobić takiej przewagi, że gracze f2p nie będą mieli do Ciebie podbicia pod względem wyposażenia.

Opublikowano

Gold pack, a nie złota skrzynia.

Oczywiście, że tak.
Ale to nie jest żadne utrudnienie.

Na stronie gry masz porównanie konta z gold packiem i bez gold packa. 
Na end game nie da się latać bez gold packa, każdego na niego stać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...