Skocz do zawartości

iPhone 6, Samsung Galaxy S6 czy P9 Lite?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. chciałbym kupić nowy telefon i zastanawiam się nad iPhone 6, Samsung Galaxy S6 Edge oraz Huawei P9 Lite. Telefon ma służyć do codziennego użytkowania (korzystania z internetu, oglądania youtube, czy od czasu do czasu pogrania w jakąś grę typu Hearthstone). Chciałbym, aby telefon chodził płynnie nie zależnie od tego co na nim robię.

Jako posiadacz S6 (UWAGA - S6, NIE S6 EDGE) mogę serdecznie polecić.

Posiadałem iPhone'a 4S którego w sumie miałbym nadal gdyby nie to że go zgubiłem. Czemu o tym mówię? Bo jako telefon nie był zły, oczywiście inne czasy itp. itd. ale np. a punktu widzenia mojego, Apple to nie jest zły pomysł - dwa sklepy Apple'a w mieście, coś się psuje, gitara siema idziem. Z plusów o Apple'u i iPhone'ie to może tyle. No dobra, pozatym, że tworzą intuicyjny interface - ale od tego masz motywy w Androidzie żebyś se mógł zrobić co chcesz.

Mama kupiła sobie S6 w Cyber Monday i bardzo jej się podobał - bateria, funkcjonalność, duży ekran, szybkie ładowanie, prostota - co chcesz to masz. Kolega ma iPhone'a 6S i beka jest w tym że on na lekcji siedzi z powerbankiem a ja nie. Więc podejrzewam że 6 ma tak samo. Pozatym, pod względem RAM'u itp. to S6 ogólnie wygrywa :P

Co do Huwae...Huwaweia..nie wiem jak to odmienić - nigdy nie miałem w ręku, więc się nie wypowiem

Desktop - Procesor: Intel i7-7700k 4.20Ghz  | Karta Graficzna: EVGA Geforce GTX 1070 | RAM: 16GB 

Laptop - Procesor: Intel i5-8250U 2.5Ghz | Karta Graficzna: Radeon 530 | RAM: 8GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum iPhone 6, Samsung Galaxy S6 czy P9 Lite?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...