Skocz do zawartości

Szukam WH/DMG na Longju2.to

ketrab23

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma i nie będzie. Jakbyś nie zauważył na tym serwerze jest coś takiego jak brak kolizji z potworami/metinami, a więc odpychają się i mnożniki nie wchodzą. Z tym, że nie wiem czy to po stronie serwera czy po stronie klienta. Nigdy takiego zabezpieczenia nie widziałem, bo może i powstrzymuje dmg/wh, ale uczciwi gracze też cierpią bo brak kolizji często boli, a nie pomaga.

Tu wszystko praktycznie zainjectujesz, ale dmg i tak nie wchodzi. Nawet MH od Lalakera nie mnozy dmg na one target dmg.

Nie ma i nie będzie. Jakbyś nie zauważył na tym serwerze jest coś takiego jak brak kolizji z potworami/metinami, a więc odpychają się i mnożniki nie wchodzą. Z tym, że nie wiem czy to po stronie serwera czy po stronie klienta. Nigdy takiego zabezpieczenia nie widziałem, bo może i powstrzymuje dmg/wh, ale uczciwi gracze też cierpią bo brak kolizji często boli, a nie pomaga.

Tu wszystko praktycznie zainjectujesz, ale dmg i tak nie wchodzi. Nawet MH od Lalakera nie mnozy dmg na one target dmg.

Gówno prawda. Był i jest, ciągle na jednym i tym samym MH i DMG latam. DMG działa. Zauważyłem różnicę. Może nie jest najszybsze, ale na pewno szybciej sie ubija niż bez.

http://www.mpcforum.pl/topic/1606768-mh-i-dmg-longju2to/#entry13529459

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szukam WH/DMG na Longju2.to   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...