Skocz do zawartości

Ostre jebni*cie! :D

Rekomendowane odpowiedzi

dostałeś herculesa i nie robiłeś żadnego miksu tylko start na koniec utworów?

co do piosenek to się nie wypowiadam, bo o gustach się nie dyskutuje, lecz mogę odnieść się do miksu. <jeśli chciałeś zrobić właśnie taki zlepek utworów (każdy od początku do końca) to mój komentarz nic nie wnosi>

posłuchaj sobie wszelakich radio shows od bardziej lub mniej sławniejszych DJ i zobacz na czym polega taka kompilacja utworów. przejścia między utworami mają być zauważalne, lecz nieodczuwalne. w takich miksach nie zalecałbym kombinowania z różnymi efektami w trakcie grania piosenek, tutaj bym zachował niezależność piosenki żebym wiedział czego słucha w oryginale. 

jeśli nie interesujesz się za bardzo muzyką klubową i nie kojarzysz innych DJ oprócz jakichś pompkograjów to nawet możesz wejść do mnie na mixcloud (mixcloud.com/myro_) i sobie posłuchać jak to ma za zadanie wyglądać (sam nie jestem jeszcze jakimś specem od tego ale będziesz już miał jakiś podgląd). 

najlepiej uczyć się słuchając innych miksów, jak oni robią przejścia. zasada jest taka sama u każdego dja, więcej możesz poczytać na 4clubbers. 

powodzenia

fb.com/myrodj

dostałeś herculesa i nie robiłeś żadnego miksu tylko start na koniec utworów?

co do piosenek to się nie wypowiadam, o o gustach się nie dyskutuje, lecz mogę odnieść się do miksu. <jeśli chciałeś zrobić właśnie taki zlepek utworów (każdy od początku do końca) to mój komentarz nic nie wnosi>

posłuchaj sobie wszelakich radio shows od bardziej lub mniej sławniejszych DJ i zobacz na czym polega taka kompilacja utworów. przejścia między utworami mają być zauważalne, lecz nieodczuwalne. w takich miksach nie zalecałbym kombinowania z różnymi efektami w trakcie grania piosenek, tutaj bym zachował niezależność piosenki żebym wiedział czego słucha w oryginale.

jeśli nie interesujesz się za bardzo muzyką klubową i nie kojarzysz innych DJ oprócz jakichś pompkograjów to nawet możesz wejść do mnie na mixcloud (mixcloud.com/myro_) i sobie posłuchać jak to ma za zadanie wyglądać (sam nie jestem jeszcze jakimś specem od tego ale będziesz już miał jakiś podgląd).

najlepiej uczyć się słuchając innych miksów, jak oni robią przejścia. zasada jest taka sama u każdego dja, więcej możesz poczytać na 4clubbers.

powodzenia

Dziekuje, a stronke odwiedze na pewno! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Ostre jebni*cie! :D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...