Skocz do zawartości

Limit aktywacji kont na iPhonie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie jak to jest z tym limitem aktywacji kont na iphonie, w sensie są 3 darmowe aktywacje a potem co dalej? Telefon do wywalenia czy jak? Wiem, że mogę od kogoś pożyczyć telefon i tam aktywować ale jak np kogoś takiego się nie ma to co wtedy? Jak założę konto przez iTunes albo iCloud.com to mogę potem normalnie zalogować się na telefonie czy jak to jest? Przymierzam się do kupna ale właściciel powiedział, że przed nim chyba był ktoś wcześniej kto użytkował telefon, więc on był pierwszym właścicielem (jeżeli na nowo zakładał, bo nie wiadomo czy używał konta założonego wcześniej) a ten co teraz sprzedaje jest drugim właścicielem. No i teraz jak ja kupie ten telefon to skąd mogę mieć pewność, że będzie ta ostatnia darmowa aktywacja? A jeżeli nie to co wtedy?

'You are the reason for my smile, You are the reason for my success, You are the reason for my good behavior to others, You are the reason for everything good in me'

No okej, mam swoje konto ale gdzieś czytałam, że jak założę przez stronę konto a potem zaloguję się na takim telefonie to nie będę miała dostępu do chmury czyli najważniejszej rzeczy w telefonie, bo co mi po reszcie aplikacji? Chodzi o to, że ja założyłam konto na icloud.com ale na normalnym komputerze a żeby działało to trzeba założyć takie konto na iPhonie, iPadzie albo MacBooku. Więc Twoja odpowiedź dalej nie rozwiązała mojego problemu. To w końcu o co chodzi z tym? Konto mogę przez stronę założyć i potem do telefonu się zalogować i wszystkie opcje będą?

'You are the reason for my smile, You are the reason for my success, You are the reason for my good behavior to others, You are the reason for everything good in me'

Jak ZAŁOŻYĆ konto skoro już MASZ konto założone na kompie. 

Na telefonie trzeba się tylko ZALOGOWAĆ do konta.

To problem stwarzany przez użytkowników wcześniejszych którzy zapominają WYLOGOWAĆ i usunąć ten telefon ze swojego konta icloud. Telefon może być maksymalnie przypisany do trzech kont. 

p.s Dla testu zalogowałem się bez problemu na prawie 10 kont icloud z jednego telefonu w ciągu niecałej godzinki. 

W razie problemu z kontem icloud czasami pomaga założenie konta na innym telefonie czy urządzeniu mac 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

To w czym jest problem ? Nie masz telefonu, nie masz problemu. Nie da się rozwiązywać problemu z telefonem nie wiadomo jakim, z jaką wersją systemu, jak zablokowanym czy użytkowanym.

To Twój problem dowiadywać sie od sprzedającego czy działa albo czy nie działa icloud na telefonie albo ile razy zakładał lub czy ma przypisany do konta itp.  

Nikt nie odblokuje żadnym sposobem jak jest już zablokowany ani nikt nie powie nic konkretnego co będzie po kupnie. 

To w czym jest problem ? Nie masz telefonu, nie masz problemu. Nie da się rozwiązywać problemu z telefonem nie wiadomo jakim, z jaką wersją systemu, jak zablokowanym czy użytkowanym.

To Twój problem dowiadywać sie od sprzedającego czy działa albo czy nie działa icloud na telefonie albo ile razy zakładał lub czy ma przypisany do konta itp.  

Nikt nie odblokuje żadnym sposobem jak jest już zablokowany ani nikt nie powie nic konkretnego co będzie po kupnie. 

@Ktosiu

Wysłałam na pw link do forum gdzie było to zapytanie i dalej nie wiem o co mi chodzi.

Kupuje telefon w piątek, koleś ma wylogowane icloud, wyłączone find my phone, usunięty telefon z icloud ale chodzi mi o limit darmowych aktywacji kont na iphone. On nie wie, którym właścicielem jest, bodajże drugim ale skąd ta pewność? Chodzi mi o to czy jak wyskoczy mi, że wykorzystano limit darmowych kont to czy jak zaloguje się swoim kontem założonym na stronie www.icloud.com czy to zadziała i wszystko będę mieć. Chodzi o to walone 3 darmowe konta na tych urządzeniach. Tak jak na laptopach od apple na 5 kont, tak na telefonach do 3. 

Przecież napisałem że będzie działało albo też i nie będzie działało, limit jest na TWORZENIE KONTA NA TELEFONIE a nie na logowanie do istniejącego konta. Jeśli nie zaloguje to będzie wyraźnie pisało dlaczego.

Działanie zależy od poprzedniego użytkownika telefonu, samego aparatu i systemu na nim więc nic konkretnego nie można powiedzieć co będzie. Nie mam po prostu pojęcia, takie zadawanie pytań jest częściowo  bez sensu nie mając telefonu i problemu.  

@Ktosiu czyli mając konto już wcześniej założone mogę się zalogować na telefonie i wszystko będzie okej? To wtedy o co chodziło z tym, że jak założy się konto poprzez stronę to i tak nie działa to, tylko trzeba je utworzyć na telefonie? Pytam bo jestem całkowicie w tym zielona. Ty piszesz tak a tam piszą inaczej, więc jak jest?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Limit aktywacji kont na iPhonie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...