W związku z tym że w Polsce mamy spierdoliny umysłowe które opierdalają ludzi co miesiąc na kasę i mają się za "dev'ów" kupując wszystko od innych albo podpierdalając z innego serwera udostępniam wam MOJE sklepy offline z ostatnimi aktualizacjami, robię to ponieważ jak widzę takiego zjeba jakim jest Dekador & spółka to aż mi go żal.  Nie wiem kto normalny umysłowo z IQ większym od zera płaci za coś 650zł by to pózniej udostępnić. Dla wszystkich którzy kupili sklepy i są w porządku zostanie