Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jinx - w jakiej sytuacji używać jakiego Q?


MrHituPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rakiety czy minigun? do obijania i teamfightów

Głównie rakiet używa się tylko podczas gonienia kogoś, masz wtedy większy zasięg z hitów.

Opublikowano

 

rakiety czy minigun? do obijania i teamfightów

Głównie rakiet używa się tylko podczas gonienia kogoś, masz wtedy większy zasięg z hitów.

 

Nie. Do kiteowania używa się miniguna, a nie jakichś rakiet. Rakiety do zgarniania większej farmy i teamfightów, pojedynczo używasz miniguna. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Musisz wyczuć, co jest bardziej praktyczne w danej sytuacji. Rakietek używasz, gdy braknie Ci zasięgu lub gdy zależy Ci, by obić więcej celów.

c:

Opublikowano

a warto grać adc? bo jestem opozniony w temacie adcin2k17

jeśli supportuje ci janna/lulu/soraka to jeśli dobrze zagrasz,a także supp, może unikniesz one shot combo od każdego assasina w dzisiejszej mecie

Opublikowano

no co... nadal jesteś na strzała jak walnie w ciebie syndra TYLKO ultem, albo jak wjedzie w ciebie koń, albo wukong xD możesz grać na upartego, ale jak masz idiote na suppie to do 35 min jesteś behind i możesz sobie pofarmić i tylko skillami strzelać, albo zza ściany używać AA 

„Can you feel it?

Your future, torn away.

There is no escape, only oblivion.”

Opublikowano

Rakiet używasz w team fightach ze względu na spory zasięg i dmg aoe.

Minigun jest lepszy do 1v1 bo masz duża szybkość ataku i możesz niezle kitować przeciwnika.

Wiadomo, wszystko zależy od sytuacji w jakies się znajdujesz.

Opublikowano

czyli co w teamfigcie wale q we wszystkich a jak bije sie vs 1 to kaitować z minigunem?

Dokładnie. Minigun nie ma sensu w teamfightach, jeśli masz hurricane'a to rakietki zrobią swoje w tf.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...