Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymienne rzeczy po stanięciu na blok?


minedaw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam odkrylem fajna rzecz ktora chialbym sie podzielic:


dzisaj chce wam dac poradnik do mapy.


Np chcecie ze jak wejdzie na blok to tepa was,bez plytek i na dole command block z tp ?


Komenda:/execute @a ~ ~ ~ detect ~ ~-1 ~ [blok] 0 [komenda]


Mozna np dac jako [komenda] tp / effect / kill itp


np: /execute @a ~ ~ ~ detect ~ ~-1 ~ diamond_block 0 tp @p -21 42 -38


Ustawienia commandblocka:Repeat Unconditional Always Active


 

Opublikowano

o-O ?... CB z ogromną ilością błędów...

łatwiej jest już zrobić CB który wykrywa czy gracz jest w wymaganej pozycji a następnie wykonać na nim jakieś działania...

 

w tym przypadku 

 

- Jeśli JAKI KOLWIEK gracz będzie NAD blokiem diaxa

- teleportuj NAJBLIŻSZEGO gracza... do wybranej pozycji...

 

całkowicie błędnie...

 

powinien być to zapętlony CB ustawiony od razu pod blokiem który ma być "Tepającym blokiem"

i powinien tepać KAŻDEGO kto wejdzie w wybraną strefe...

 

 

ahh zabawa z czymś takim jest niesamowita ^_^

kiedyś jak jeszcze się bawiłęm serverami lubiłem stawiać CB na wysokiej białej wieży z kwarcu

na której szczycie jest blok diamentu :)... a każdy kto podejdzie za blisko wieży zostanie trafiony setkami błyskawic ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...