Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Tworzenie stylów na MyBB, proste strony internetowe.


VoxirDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

28G2BiT.png


 


Oferuję usługi związane z tworzeniem for na silniku MyBB.


Zajmuję się konfiguracją for, instalacją pluginów oraz tworzeniem stylów.


Tworzę także proste strony internetowe oraz potrzebne grafiki typu belki, przyciski.


 


BGLpjzx.png


 


◘ HTML


◘ CSS


◘ Bootstrap 3


 


vvF8tjg.png


[email protected]


◘ Prywatna wiadomość na forum


◘ GG: 52376799


 


GwL0uCv.png


 


8MePMeQ.png


 


 


99m3rz6.png

 

 

Opublikowano

Bardzo proste wykonanie, nic specjalnego jak dzień roboty.

Z galerii widzę, że nie edytowałeś specjalnie belek, jedynie robisz je pod "zmianę" na inne, czyli nic specjalnego. Polecałbym Ci na przyszłość robić belki własne, pod względem np zmiany wyglądu z prostokątów na inne, bo te proste belki niby są dobre, ale z drugiej strony się przejadły.

Powodzenia :) 

 

(Nie jest to hejt, a zwykła krytyka, sam kiedyś zaczynałem z forami) 

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Bardzo proste wykonanie, nic specjalnego jak dzień roboty.

Z galerii widzę, że nie edytowałeś specjalnie belek, jedynie robisz je pod "zmianę" na inne, czyli nic specjalnego. Polecałbym Ci na przyszłość robić belki własne, pod względem np zmiany wyglądu z prostokątów na inne, bo te proste belki niby są dobre, ale z drugiej strony się przejadły.

Powodzenia :)

 

(Nie jest to hejt, a zwykła krytyka, sam kiedyś zaczynałem z forami) 

 

Dzięki za opinie :) Pierwszy styl chciałem zrobić taki w sumie bardzo prosty, bez przesadzania, a ten drugi to jest chyba drugi styl jaki robiłem :) Teraz pracuję nad stylem, w którym właśnie robię sam przyciski, belki itp. :) Przy okazji refa pewnie wrzucę tu screeny :)

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Oferta nieaktywna od miesiąca, archiwum. Jeżeli będziesz chciał przywrócić temat, to napisz mi prywatną wiadomość lub wyślij raport.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...