Skocz do zawartości

CS:GO Najbardziej toksyczne community na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Już nawet w lolu k***a nie ma takich toxików bądź w innych grach.

Mam prima, ale mam dość.

Przegrałem 12meczy pod rząd, o dziwo nie spadłem bo jedynie remisowałem.

Ostatni mecz przed przegraną, jakiś typ w 14-15 stoi na respie i mówi, kill me.

Ja odpowiadam że nie, to strzela mi banie z deagla po czym sam ginie i przegrana 14-16.

Ranga nie gra, ale oczywiście jak spadam do mg2 to nikt ze mną nie chce grać, tylko dlatego bo mam za małą rangę.

post-1550254-0-22562400-1488570649.jpg

post-1550254-0-51991500-1488570909.jpg

W każdym meczu ktoś trolował.

Czuję się obrażony że próbuję wbić szeryfa a jakiś zjeb mnie z respa zabija i dostaje bana 24godzinnego.

Pozdrawiam.

post-1550254-0-50900000-1488570761_thumb.jpg

post-1550254-0-75264400-1488570772_thumb.jpg

post-1550254-0-38423100-1488570922_thumb.jpg

post-1550254-0-86253300-1488570931_thumb.jpg

Ja też nie wiem po jakiego c***a gram w tę grę, ale jakoś wg mnie jest to najlepsza gra w jaką grałem. Mam gta v ets 2 ale co z tego, jak grałem w nie max 3h, a w cs'a już 1,2kh i nie pzestaję. Można się nieźle wkurwić, ale jednak jest ta rywalizacja i nawet 1vs5 ma się ochotę zajebać ejsa.

Japierdole ziomek skończ się nad sobą uzalac, idź na allplay albo wpisz csgo forum i ci znajdzie zrób konto i daj ogłoszenie. Gra samemu ciągle nie ma sensu bo nic nie osiągniesz. Znajdź kogoś bardzo doświadczonego kto ci powie jak myśleć podczas gry zachowywać się, analizować sytuacje itp.

Za przestałem sie juz denerwować na to "gówno". Gram teraz 4fun na poziomie LEM i gram tylko z randomami. O dziwno wygrałem 9 meczy pod rząd, pozniej remis 2 wygrane i nie moge awansowac ... Wiec od kilku dni dobiera mi "normalnych" ludzi

prosi tez ci gre potrafia zjebac, nie ma co plakac taka gra moze trafiles w kazdym meczu na ludzi ktorzy dawno nie grali? albo wszystko przegrywaja i sa stiltowni ? teraz ty jestes zly i pewnie tez masz ochote komus przegrac :D niskie rangi musisz  deal with it jak to mowia xD 

5d32b96952b91f29.jpg

A mi od kiedy jakis typ nagrał film że vac ulepszony to trafiam na same nooby w teamie, może przestali cheatować?

Nic jeszcze nie zostało ulepszone :):D

Znajdź se stałą 5-iątke i grajcie ja tak gram od początku przygody z CS'em i wiadomo że jak nie ma wszystkich to albo gramy w 2 / 3 i git nie narzekamy bo też idzie ugrać coś we 2 - 3..  Zawsze też jest Publiczna poczekalnia gdzię możecie wystartować w 5 i wbić na TS'a i o 100% lepiej się gra. :)

76561198375594763.png

Nie graj MMów - przerzuć się na ESEA/CEVO/Faceity. Inny poziom.

Tylko że k***a nie mam monitora 144hz tylko 60hz

A co ma do tego monitor. Ja gram na laptopie na faceit. Nie grasz na prosow wiec nie potrzebujesz sprzętu z iem

Po co grać faceity... Bo tam kazdy gra z kazdym? bez sensu, graja ludzie faceity a pozniej ida na mma, mają LEMY i nie dają rady grać bo na faceitach grają z kałachami. tutaj chyba przykład takich ludzi: skąd oni mają takie rangi? 21238796371730513418.jpg

Po co grać faceity... Bo tam kazdy gra z kazdym? bez sensu, graja ludzie faceity a pozniej ida na mma, mają LEMY i nie dają rady grać bo na faceitach grają z kałachami. tutaj chyba przykład takich ludzi: skąd oni mają takie rangi? 21238796371730513418.jpg

Te rangi mają pewnie dlatego, że je wbili :v 

Nie widze nic dziwnego, jacyś najgorsi też nie byli 

a co do tematu to nic z tym nie zrobisz, matchmakingami też nie ma się co przejmować xD 

Dzisiaj spadniesz i 12h gry w piz...

Nigdy nie graj z randomami. Czasami mam ochotę zagrać, ale powstrzymuję się i szukam jakiegoś znajomego. Gram z 4 mecze w tygodniu mam golda 3 i czerpię z tego przyjemność, a chyba o to tu chodzi.

Lepiej niewymuszony gold, niż męka aby wbić coś wyżej z randomami.

Welcome to Counter-Strike: Global Offensive

Niestety russki w lolu mają własne serwery, a w cs nie :/

a co ty masz do rosjanów? xD większość znich zachowuje sie lepiej niz 70% polakow

rosjanów? rly?

Ogólnie to gdyby mówili po angielski i tak nie rejdżowali to byli by całkiem ok.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum CS:GO Najbardziej toksyczne community na świecie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...