Skocz do zawartości

[1.7.10][Mody] TessaCraft

kamyk90901

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym wam przedstawić serwer techniczny TessaCraft!

IP: tessatuszewo.maxc.pl

WWW: Jeszcze nie ma, ale w przyszłości będzie ;)

Co znajdziesz na naszym serwerze?

Myślę, że każdy się tutaj odnajdzie, fani technicznego myślenia, projektowania oraz magii.

Posiadamy sporą ilość modów Technicznych. Oraz kilka pluginów.

Do głównych modów możemy zaliczyć:

- Railcraft

- Ender IO

- Thaumcraft

- Industrialcraft2

- Big Reactors

- Extra Utilities

- Applied Endegistics

- Buildcraft

I wiele więcej   :)

Znajdziesz także rangi Vip oraz MVip oraz pakiety typu "Zestaw Małego Górnika" w itemshopie. Oczywiście wszystko da się osiągnąć bez używania pieniądza :). Musimy utrzymywać z czegoś serwer :/

O co tutaj chodzi?

Nie ma konkretnego celu gry, jak w sandboxie. Grasz tylko dla przyjemności :)

Od razu po wejściu na serwer i założeniu konta pojawiamy się na spawnie. Na Spawnie znajdują się przydatne informacje, warpy oraz portale z których następnie możemy udać się do Mapy:

- Survival

- Surowcowej

- Nether

- End

Każdy gracz może założyć sobie działkę w dowolnym miejscu na mapie "Survival", a następnie w przyszłości ją powiększać. Na serwerze jest pvp, ale jest ewidentny zakaz prowadzenia pvp na działkach

Jak u nas zagrać?

To proste, wystarczy zrobić to co pokazuje ten poradnik ;)

Nie potrafię robić ciekawych reklam i wiem, że reklama jest uboga. I może nie zachęca do odwiedzenia serwera. Ale zapewniam was, że warto go odwiedzić. Szukamy Graczy :). Wszelkie rady i uwagi są mile widziane.

Kilka SS z serwera dla was:

a1cc45639c2f1.png

0a00f47d13e64.png

2174c41a5b547.png

65886e6713208.png

10 Postów -v
50 Postów - x
69 Postów
- x
100 Postów - x
200 Postów - x

Szkoda że paczka taka składana a nie np HermitPack, niestety extra ut. zamiast ut. 2, ale mimo tego wbije, jak nie ma mekanismu to straszna szkoda, ale mam nadzieje że serwer się rozwinie i gra tam trochę osób.

@Edit

Serwer bardzo fajny, mimo starszych wersji modów jest świetna atmosfera, mili i pomocni gracze i nie ma bajzu na serwerze :D zapraszam

2e102b5f9b77b.jpg

Chciałem sprawdzić co w trawie piszczy, a tu serwer offline. W sumie żeby odpalić MC musiałem wywalić liteloadera i TheToolTooltipMod, oraz betterrain (bo po ch** to). Proponuję pozbyć się jak najszybciej liteloadera z paczki, bo z tym więcej problemów niż pożytku. Nie wiem ilu graczy było na serwerze ale jeśli ktoś nie mógł wejść, to właśnie przez to. Oceniać nie będę, bo jeszcze nie mam czego.

bipsMal.png

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [1.7.10][Mody] TessaCraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...