Skocz do zawartości

Zmiana koordynatów XYZ

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Uczę się pisać cheaty do gier. Jestem na etapie prostych Dll-ek z edycją pamięci programu. Mianowicie mam problem z koordynatami XYZ postaci. Chciałbym żeby postać mogła zmieniać pozycję nie tylko po osiach X oraz Z (bo z Y problemu nie ma) ale żeby zmieniała się pozycja ze względu na to w którą stronę postać jest obrócona. W skrócie mówiąc żeby szła przed siebie. Macie jakieś pomysły albo rady? Przegrzebałem trochę internet ale nie mogłem nic ciekawego znaleźć. 

Siema

Uczę się pisać cheaty do gier. Jestem na etapie prostych Dll-ek z edycją pamięci programu. Mianowicie mam problem z koordynatami XYZ postaci. Chciałbym żeby postać mogła zmieniać pozycję nie tylko po osiach X oraz Z (bo z Y problemu nie ma) ale żeby zmieniała się pozycja ze względu na to w którą stronę postać jest obrócona. W skrócie mówiąc żeby szła przed siebie. Macie jakieś pomysły albo rady? Przegrzebałem trochę internet ale nie mogłem nic ciekawego znaleźć. 

Trygonometria, lub podepnij sie debuggerem i poszukaj funkcji która może coś takiego realizować. Cieżko cokolwiek pomóc nie znając gry którą się bawisz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Zmiana koordynatów XYZ   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...