Skocz do zawartości

Program do tworzenia intra na Windows XP

vellson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na :

Postanowiłem zacząć nagrywanie filmów na YouTube jednak mam Windows Xp komputer 9 letni i nie mogłem znaleźć programu do tworzenia intra na moim komputerze. Zamówiłem intro w necie, gdy doszło nie mogłem go otworzyć. Film jest w formacie .webm  i nie mogę go otworzyć w Windows Media Player. Nie działa także w Windows Movie Maker , Lightworks ale działą w Avidemux jednak nie jest to program do montowania filmów a jedynie ich edycji, a wiele innych programów które "powinny" odtwarzać ten film nie dają rady, Skompresowałem film w Format Factory na format .wma , .avi ale to także nie daje skutków zarówno w Lightworks jak w programach Windowsa. Męczę się z tym już 2 dni i nie mogę znaleźć problemu.

Czy ktoś orientuje się co może być nie tak ? A może ktoś zna program do montowania który bezproblemowo otworzy ten film. Bardzo prosiłbym o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Program do tworzenia intra na Windows XP   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...