Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] na wyjście z golda


sh0keN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

urgot:

zalety:
-dobry poke
-engage z ulta
-zmniejsza dmg przeciwnika z pasywki
-nikt nie wie jak na niego grać
-tankowaty z damagem
-shield ktory skaluje sie z mana
-latwo wygrac linie
wady:
-cc go latow zabija
-trzeba umiec nim grac
-musisz miec w miare dobry team

Opublikowano

Najlepszym championem którym możesz wyjść z golda to:

TOP : RIVEN

JUN  : Amumu

MID : Talon

ADC : CAIT

Supporta na pewno nie grasz więc polecam ci te postacie którymi łatwo wyjdziesz z golda.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Według mnie na poziomie golda nie mają znaczenia picki a po prostu gra ;). Najlepiej zebyś grał tym czym umiesz a napewno będzie ci się grało przyjemnie i będziesz wygrywał.

Opublikowano

@1361622928-U485574.png_Robak tutaj nie zgodzę się z tobą do końca, ponieważ potrzebujesz dobrze zgranego teamcompu aby wygrać gre. Nie chodzi o to ,że "aa to ja sobie wezmę xina na topa ponieważ jest dobry i wygram nim gre" , tutaj trzeba racjonalnie myśleć przy wybieraniu postaci. ;)

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngHAND. Aha czyli bierzesz np. Malphite którym nie umiesz grać tylko po to żeby mieć teamcomp z MF czy Amumu czy bóg wie kim ?. Dobrze wiemy że żeby brać postacie pod combo to musisz grać z taką osobą premade itp aby się dogadać kiedy puszczacie ulti inaczej jest to doniczego.

Opublikowano

@1361622928-U485574.png_Robak Uwierz teamcomp dużo da. Mimo ,że nie potrafisz grać to czasami może się zdarzyć ,że nawet jeżeli grasz tą postacią pierwszy raz to może ci pójść dobrze ,zawsze są poradniki na yt :) którymi można się wiele nauczyć. W dodatku masz tryb  "Trening" któremu też możesz się wiele nauczyć.

Opublikowano

@1361622928-U485574.png_Robak Uwierz teamcomp dużo da. Mimo ,że nie potrafisz grać to czasami może się zdarzyć ,że nawet jeżeli grasz tą postacią pierwszy raz to może ci pójść dobrze ,zawsze są poradniki na yt :) którymi można się wiele nauczyć. W dodatku masz tryb  "Trening" któremu też możesz się wiele nauczyć.

Jesteś śmieszny człowieku ;). Dlatego zakończę tą żenadę bo komuś kto jest w bronzie nie da się wytłumaczyć. Miłego dnia ;).

Opublikowano

Akurat to ty jesteś śmieszny, bo słabo się znasz na grze. Tak btw nie jestem w bronzie typie więc skończ z tym typowym tekstem

Opublikowano

urgot:

 

zalety:

-dobry poke

-engage z ulta

-zmniejsza dmg przeciwnika z pasywki

-nikt nie wie jak na niego grać

-tankowaty z damagem

-shield ktory skaluje sie z mana

-latwo wygrac linie

wady:

-cc go latow zabija

-trzeba umiec nim grac

-musisz miec w miare dobry team

Wymieniasz postać, która nie jest solo carry -.-

 

 

Najlepszym championem którym możesz wyjść z golda to:

TOP : RIVEN

JUN  : Amumu

MID : Talon

ADC : CAIT

Supporta na pewno nie grasz więc polecam ci te postacie którymi łatwo wyjdziesz z golda.

Pozdrawiam.

Riven jest bezsensu, aby nią grać potrzeba dobrego skilla...

Tak samo jest z Amumu, jeżeli nie umiesz nim jungle'ować to koniec - łatwo go skontrować.

 

Goldy to stan umysłu - są tam praktycznie same boty, nie licz na dobrych teammate'ów - licz na siebie!

Polecam Ci zagrać:

- Rengar/KhaZix/Heca/Talon - Jungle - typowe Assassiny zawsze mogą podłamać morale przeciwnika + zabicie solo 3/4 to pestka

- Jhin/Varus/Cait - ADC - Lethality - możesz Varusem nawet grać na TOP/MID (ja wyszedłem z Golda grając Varusem na TOPie xD)

Na reszcie się nie znam zbytnio, więc nie podpowiem :)

 

Opublikowano

Quinn jest trudną postacią, ciężko się odnaleźć w TF. Ma bardzo potężne early, jak i midgame.
Riven jest dosyć skillową postacią i ma bardzo słabe early, za to potężny late game.

Sam nwm co bym wybrał xD

Opublikowano

Fiora/Irelia/Riven top
Khazix( solo carry )/Vi/ Heca/ Talon
Kata( solo carry ), zed ( solo carry ),
jhin/varus/ vayne/ twitch ( solo carry all ) 
thresh/ blitz/ brand/ veigar/ no ap ze stunem jakiś najlepiej. 

myślę, że na golda będzie spoko, chociaż możesz nawet nwm jakimś nunu kernąć, trzeba tylko dobrze grać i trafić na w miarę ok team, co jest ciężkie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...