Skocz do zawartości

[Champ] top/mid/jungle

Exwin22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Poszukuje fajną postać na top'a, jgl oraz mid'a... jestem bardziej początkującym graczem lol'a i proszę się nie śmiać z dywizji- bronz (brąz).

Mam 1300 IP, mam postacie takie jak między innymi:

Lee, Kha, Heca, Akali, Kata, Swain.

Lubię się przysłowiowo wpierdalać, fajnie jakbym był bardziej tankowaty niż papierowy- top, jgl i leciał pod offens- mid. 

Jeśli dopiero zaczynasz. No to tak dość dobra postać, która musisz kupić to Jax. Na tych rangach spokojnie sprawdzi się na jg/ top łatwy do ogarnięcia i w miarę silny.
Tankowaty jg to wiadomo lee, hecarim czyli dość dobre picki. Możesz też pomyśleć nad kupnem Vi. Chociaż osobiście uważam, że z Twoich zakupionych postaci Kha jest najsilniejszy. Mimo, że "papierowy " to jeśli dobrze go sobie ogarniesz ( wcale nie jest taki łatwy jak się wydaje ) to każdego dasz radę porobić w early/middle, w late jest słabszy ale nie bezużyteczny. Na topa sprawdzi się pół tank: darius, garen illaoi//  tryndamere ( full ad, lecz ult zrobi swoje ), camille, gnar, fiora, riven, singed. Na brąz/ silver/ gold spokojnie dasz radę. Mid to wiadomo katarina bardzo dobra, Syndra/ Ryze/ LeBlanc  ( dość trudne postacie ). Jeśli wolisz AD to może jakiś talon, zed, jasuło. 
Osobiście mainuje Kassadina, bardzo silna postać wg mnie, daje radę :)

Jeśli dopiero zaczynasz. No to tak dość dobra postać, która musisz kupić to Jax. Na tych rangach spokojnie sprawdzi się na jg/ top łatwy do ogarnięcia i w miarę silny.

Tankowaty jg to wiadomo lee, hecarim czyli dość dobre picki. Możesz też pomyśleć nad kupnem Vi. Chociaż osobiście uważam, że z Twoich zakupionych postaci Kha jest najsilniejszy. Mimo, że "papierowy " to jeśli dobrze go sobie ogarniesz ( wcale nie jest taki łatwy jak się wydaje ) to każdego dasz radę porobić w early/middle, w late jest słabszy ale nie bezużyteczny. Na topa sprawdzi się pół tank: darius, garen illaoi//  tryndamere ( full ad, lecz ult zrobi swoje ), camille, gnar, fiora, riven, singed. Na brąz/ silver/ gold spokojnie dasz radę. Mid to wiadomo katarina bardzo dobra, Syndra/ Ryze/ LeBlanc  ( dość trudne postacie ). Jeśli wolisz AD to może jakiś talon, zed, jasuło. 

Aż tak nie zaczynam, jestem początkujący, ale już "swoją chwilkę" gram, Jax'a kiedyś dużo grałem- znudził mi się :D, Vi mam- spoczko mi się nawet gra, Kha dostał lekkie nerfy- warto jeszcze grać? co do reszty- dzięki. Mam Ryze i bardzo mi się fajnie nim gra :) 

Lee dla początkującego? Niebardzo.

Ogolnie na MIDA to:

Annie nwm Moze Lux/Vlad

TOP:

Jax, Vlad, Panth, Trynda

Jungle: Hecarim, Xin, Master, Zac

427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

E tam ja ślepym gierki potrafię kiernac xD

Niestety żadna z wymienionych postaci na top oprócz phant bo nim nie grałem nie podpadła mi do gustu, z jungli heca, jax + Lee,a na moda mam ryze, akali jak kupie bo spoko mi się gra.

Chcę tego topa chyba Kupię:

Trundle, fiora, akali i myślę co dalej ;>

A więc kolejne pytania:

Warto się uczyć grać Jayce?

Co sądzicie o Illaoi?

Czy Maokai jest lepszy od Malphite?

Czy Nautilus jest ok w tej mecie?

Fiora jest dobrze grywalna?

Tank czy dmg na top?

1. Każdej postaci warto się uczyć.

2. Jest op w walkach 1v2

3. Z tego co wiem jest bardziej tanki i klepie większy dmg, ma dobrą inicjacje z tego turlania się i ulta.

4. Nieczęsto go widzę, ale tak. Może dlatego, że silver.

5. Bardzo.

Zależy od teamu, od tego czego Ci się lepiej gra.

Bo jak masz już tanki np. support,jungla to bierzesz dmg i na odwrót.

A więc kolejne pytania:

Co sądzicie o Illaoi?

Tank czy dmg na top?

Jeśli chcesz go robić pod maina to się ucz. 

Potężna postać.

malphite w mojej opinii lepszy

Bardzo dobry pick.

Fiora op :D 

Zależy od teamu, jeśli masz 2 tanki w teamie to bierzesz dmg, a jeśli 0 tanków to ty bierzesz tanka.

A więc kolejne pytania:

Co sądzicie o Illaoi?

Tank czy dmg na top?

Jeśli chcesz go robić pod maina to się ucz. 

Potężna postać.

malphite w mojej opinii lepszy

Bardzo dobry pick.

Fiora op :D 

Zależy od teamu, jeśli masz 2 tanki w teamie to bierzesz dmg, a jeśli 0 tanków to ty bierzesz tanka.

chociaż do twojej wypowiedzi dodam, że jeśli nie umie niczym innym grać, to niech bierze best picka.

jesli dopiero zaczynasz to polecam Ci na tw linie tak
TOP: Jaxa- nafeedowany robi bardzo dobra robotę i jest dość łatwy do ogarniecia, 

Jg: polecam Ci ww (WARWICA), jest teraz po tym reworku bardzo op i wygodnie sie nim gra, ma dobrego ulta szybko mozna jngl wyczyścić, nawet jesli ma mało zabójstw jest silny wieć 

Mid: hmm polecam Ci osobiście veigara jest dość op, łatwy do ogarniecia musisz tylko jego E (KLATKE) ogarnac w sensie w dobrym momencie ją rzucić, albo ryza jest tez dość op dobrze grany moze zrobić dużo, ma dobrego ulta ktory was przenosi w wyznaczone miejsce na mapce.

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ] top/mid/jungle   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...