Skocz do zawartości

GTA 5 Brak przycisku Tryb Online w menu gry!

gabrys07076
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio grałem w gta 5 i niestety nie było nagle prądu, z tego powodu oczywiście wszystko się wyłączyło. Po włączeniu komputera i gta 5 nie miałem w menu przycisku Tryb online, musiałem pierw wejść do trybu fabularnego i dopiero online, za każdym razem muszę akceptować licencje. Wiecie co może być problemem? Mam oryginalne gta na socialclub.

Skopiuj sobie save'y i usuń wszystkie pliki GTA V z dokumentów. Potem wgraj save. Gra może ci kazać ponownie przejść prolog. Przejdziesz go i możesz już normalnie grać na swoim zapisie. Po tym powinno znowu się pojawić przycisk w menu na początku.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

• 4 lata później...
5 godzin temu, SandOrger napisał:

Mam to samo tylko gdy chce dołączyć do znajomego to każe mi przejść samouczek GTA online (robiłem spójność plików reinstalowalem) i to nic nie dało ma ktoś może jakiś pomysł co zrobić?

Za pierwszym razem musisz przejść początek gry, aby odblokować tryb online w GTA V. Jeżeli to Twoje drugie podejście, to przejdź do trybu fabularnego i powinno samo odblokować tryb online.

4 godziny temu, Vosly napisał:

Za pierwszym razem musisz przejść początek gry, aby odblokować tryb online w GTA V. Jeżeli to Twoje drugie podejście, to przejdź do trybu fabularnego i powinno samo odblokować tryb online.

Tylko że już to robiłem i wciąż nie pokazuje mi tego przechodziłem i nic dalej pisze żebym przeszedł samouczek GTA online a to nie jest 1 czy 2 tylko 3 razy 

Edytowane przez SandOrger
Bo tak

Próbowałeś uruchomić grę jako Administrator? Być może gra nie posiada uprawnień do zapisu postępu (chociaż i tak w chmurze powinno zapisać) lub zrób tak jak wyżej napisano, spróbuj wrzucić zapis i tryb online powinien być dostępny.

Edytowane przez Vosly

Znaczy nie mam administratora. Skopiować save'y nie próbowałem ale boje się że coś spapram. Jakbyś mógł pokazać jak to zrobić byłoby świetnie. A mam wszystkie zapisy w chmurze.

14 godzin temu, Vosly napisał:

Próbowałeś uruchomić grę jako Administrator? Być może gra nie posiada uprawnień do zapisu postępu (chociaż i tak w chmurze powinno zapisać) lub zrób tak jak wyżej napisano, spróbuj wrzucić zapis i tryb online powinien być dostępny.

Znaczy nie mam administratora. Skopiować save'y nie próbowałem ale boje się że coś spapram. Jakbyś mógł pokazać jak to zrobić byłoby świetnie. A mam wszystkie zapisy w chmurze

8 minut temu, SandOrger napisał:

Znaczy nie mam administratora. Skopiować save'y nie próbowałem ale boje się że coś spapram. Jakbyś mógł pokazać jak to zrobić byłoby świetnie. A mam wszystkie zapisy w chmurze.

Znaczy nie mam administratora. Skopiować save'y nie próbowałem ale boje się że coś spapram. Jakbyś mógł pokazać jak to zrobić byłoby świetnie. A mam wszystkie zapisy w chmurze

14 godzin temu, Vosly napisał:

A i jeszcze mam że w docelowym katalogu znajduję się jakiś plik który nie powinien tam być a tu mam folder GTA

IMG_20210417_181853.jpg

Edytowane przez SandOrger