Skocz do zawartości

Automatycznie pobieranie podejrzanych plików przez chrome.

dsfger

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od wczoraj zauważyłem, że randomowo zaczynają mi się pobierać pliki o rozszerzeniu swf. Sprawdziłem w googlach i nic o tym nie ma. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt iż Chrome uważa je za zagrożenie. Może ktoś się zna na tym i będzie mi w stanie pomóc, powiedzieć o co z tym chodzi, czy to wirus, czy... no właśnie co. Dodam, że nie wchodzę na żadne podejrzane strony,  tylko na to co zawsze a mimo to i tak się te pliki pobierają. Dołączam ss - http://screenshooter.net/103029847/dcotvew

sasawf.png

Najpierw to wyłącz wszystkie rozszerzenia co masz w Chrome, potem sprawdź skrót przez który uruchamiasz Chrome czy nie jest coś dopisane do linii poleceń. Nie działa to leć dalej 

Wywal CAŁKOWICIE Chrome, odinstaluj z kasowaniem wszystkich katalogów i profili.  ( profil jak chcesz możesz zostawić ale to bezsens )

W razie problemów ręcznie skasuj katalogi ( masakra jest ich kilka w profilach i systemowych katalogach ) Wcześniej wyloguj sie z konta google.  

Zainstaluj aktualną wersję pobraną ze strony ( przez IE )  i sprawdź. Nie loguj się na konto google do czasu aż sprawdzisz. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Automatycznie pobieranie podejrzanych plików przez chrome.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...