Skocz do zawartości

Zabezpieczenie serwera, Konkretne - Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien, że kupno po prostu maszyny jest dobrą opcją? Przepustowość i stabilność łącza musisz mieć dużą + nie ma mowy o ochronie DDoS.

Jak dla mnie pod tak mały serwer lepiej po prostu wziąć jakiś hosting za 30 zł, poważnie. ;)

BungeeCord się opłaca jak chcesz logowanie premium/więcej serwerów spiąć. Debian 8.0, silnik PaperSpigot, wersja oczywiście najnowsza 1.11.2 - tylko ona zapewnia stabilność i pełne wsparcie. :)

5465845486.png

stawianie serwera w domu zwyczajnie się nie opłaca, po prostu prąd jest za drogi i taniej wychodzi wynająć vps'a

poza tym jak nie masz łącza rzędu kilku Gbps, to pierwszy lepszy ddos odetnie cie od internetu

przy takiej konfiguracji nie uciągniesz więcej niż 40 slotów, może 50 przy paperspigocie i genialnie skonfigurowanych plikach

jeśli miałbym polecić dysk, to jakiś ssd ( weź pierwszy lepszy z pozytywnymi opiniami )

nie wgrywaj pluginów na anty-lagi, wszystkie co potrzebne jest już w silniku paperspigot. no ewentualnie możesz dograć plugin stackmob na ograniczenie mobów

https://www.spigotmc.org/resources/stackmob.29999/

ostatnio zrobiłem poradnik jak zabezpieczyć serwer przed atakiem botów, polecam

http://www.mpcforum.pl/topic/1605357-jak-zabezpieczy%C4%87-sw%C3%B3j-serwer-przed-atakami-bot%C3%B3w-bez-captcha/

aby chronić serwer przed kraszerami i innymi force'opami regularnie aktualizuj serwer do najnowszej wersji

nie, jeśli nie łączysz kilku serwerów w jeden duży serwer

ilość pluginów jest bez znaczenia ( możesz mieć jeden duży plugin, albo dwieście małych )

linux, polecam - dystrubucja, no może najnowszy debian

ta, zainstalujesz go nawet na drukarce

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Antybota można tak zrobić, że nie trzeba bawić się w proxy zrób launchera i w nim rejestracje i logowanie na serwer ewentualnie rejestracja na stronie www serwera a logowanie w grze ale wpuści do gry pod warunkiem, że jest konto założone

1391075603-U401469.png

|User||Blue Member||KidMod Pokémon GO||Moderator Pokémon GO||ExModerator|

Witam , mam zamiar postawić serwer minecraft 

Zestawik: https://www.morele.net/serwer-hewlett-packard-g1610t-819185-421-868923/

Nie obejdzie się bez chłodzenia wodnego :D

Serwer będzie na 50 - 80 graczy z autorskimi pluginami , nie nie , żaden skript I essentials :P

Póki co mam plugin na antylagg który po wykopania bloku na trybie kreatywnym daje go do ekwipunku.

Jakies inne sposoby by pozbyć się lagów ?

Zabezpieczenia serwerowe (anty bot) - na jakiej zasadzie ma działać ?

mam taki , który blokuje Połączenia Proxy . Co dorzucić ?

Jak chronić się przed crashami ?

Bungeecord - opłaca się ?

Ok 20plgn

debian , wersja ?

Silnik : spigot/paperspigot/sportbukkit/bukkit ? , - 1.7.10 <3

luki ? 

Ps. ubezpieczam dom :P 

Autorksie pluginy: Przerobione myhardy ze zmienionym autorem i nazwa plg..f

"

Póki co mam plugin na antylagg który po wykopania bloku na trybie kreatywnym daje go do ekwipunku.

Jakies inne sposoby by pozbyć się lagów ?

"

Ze niby jak nie daje do eq laguje ? ... Matko boska, zastanów sie pare razy zanim coś napiszesz.

Crashe, przecież piszesz pluginy, to powiniennes wiedziec jak :)

Proxy moje ?

Skąd ty wezmiesz 1,5k zł na taki słaby serwer?

A zresztą, nie chce mi sie bardziej rozpisaywać, żeby ci marzeń nie popsuć ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Zabezpieczenie serwera, Konkretne   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...