Skocz do zawartości

Realpolitiks - szukam porad, pomocy

Damian310013

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zakupiłem niedawno na Steamie grę Realpolitiks, gdy była na nią mała przecena. Gra ogólnie jest spoko, ale potrzebuję pomocy. Ukończyłem samouczek, który bardzo dobrze wyjaśnia zasady rozgrywki i rozpocząłem własną rozgrywkę naszym kochanym krajem (scenariusz pierwszy, tj. od 2020 roku). Takie rzeczy jak obniżenie bezrobocia, czy utrzymanie gospodarki na wysokim poziomie nie są dla mnie raczej większym problemem, lecz problemem jest to, że za każdym razem gdy gram od nowa to w okolicach 2028 roku atakuje mnie Rosja, która zawiera wiele sojuszy (zwanych w grze blokami) i albo przegrywam w ciągu kilku miesięcy (pierwsze podejście), albo po zawarciu sojuszu z Czechami walka trwa wiele (nawet 5-10) lat. Czy znacie jakieś taktyki na to, by Rosja nas nieatakowała, albo żebyśmy mieli w starciu z nią większe szanse? Fajnie by było nawet, gdyby ktoś ładnie mi wytłumaczył czy popełniam jakieś błędy, a jeśli tak to jakie (ew. wyjaśnił jaką przyjąć taktykę, by dobrze grać naszym krajem.

01100010 01110101 01101101 << nie tłumacz tego bo będzie bum!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Realpolitiks   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...