Skocz do zawartości

[Champ] Postacie na d5, dzięki którym nie spadnę

kronos126p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

boostowałem sobie konto na skryptach.

Teraz chciałbym grać bez i moje pytanie jest takie:

Nie chciałbym spaść z diaxa, i grać supportami chyba najlepiej do tego celu typu lulu, janna, znacie jakieś lepsze ? 

nie musi to być wyłącznie supp. Gram w tą grę 5 lat ale nie myślę czasami i po prostu musiałem grać na skryptach.

Jak to moje 20 konto jest :D

O kurde niech sie zabije wkoncu cheatowal w grze,  W GRZE OMG W MOIM LOLU, ja cieeeeee, widze, ze macie bardzo barwne zycie prywatne. " Lol= My life".

A wracając graj tym co jest w mecie, jest dużo op picków, które robią grę niezależnie czy dobrze gramy czy słabo. Możesz brać też łatwe postacie typu darius etc.

A dobry bohater na suppa Thresh ( nwm jak to sie pisze po kilku latach gry :D ), karma, janna. Teraz głównie na suppie królują AP suppy, Brand teżmoże się sprawdzić.

Czegoś tu nie rozumiem... Czemu za pomocą skryptów wbiłeś wysoką dywizje, w której z góry wiadomo, że nie dasz rady się utrzymać tylko po to żeby przestać na nich grać i sobie nie radzić? W sumie dobrze, że chcesz przestać grać na skryptach, ale fajnie by było gdybyś grał na swoim poziomie żeby nie psuć zabawy innym. Na twoim miejscu założył bym nowe konto i wbił dywizje uczciwie. Skrypty odbierają cały fun z gry, ale żeby nie dostać punktów zasugeruje ci granie Janną, Leoną czy chociażby Soraką - są to stosunkowo łatwe supporty, jednak i tak wątpię, że dasz rade się utrzymać oraz, że nie dostaniesz bana

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Champ] Postacie na d5, dzięki którym nie spadnę   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...