Skocz do zawartości

[Battle Royale] Królewska Piaskownica [+Truck/Fun]


ARSEHOLE

Rekomendowane odpowiedzi

r2PqhXH.png


Witamy wszystkich użytkowników bardzo serdecznie. Jako projekt chcielibyśmy przedstawić wam, drogim graczom, nowy serwer, który oferuje przyjazny wstęp do naszej wirtualnej społeczności oraz coś nowego na polskiej scenie Multi Theft Auto. Ta reklama przedstawia najważniejsze, a zarazem jedne z najciekawszych aspektów naszego serwera. Wyjaśnimy wam również czego można się spodziewać i na czego można się spodziewać.

Na wstępie chciałbym przekazać wam najważniejsze kwestie, które będą wyróżniały nasz serwer spośród innych serwerów oraz charakterystyczne podejście nasze do Was, drodzy gracze, którzy w uczestniczeniu naszej społeczności są niezbędni, dlatego jako administracja, chcemy widzieć na serwerze więcej nowych graczy. W tej reklamie prosimy Was o poświęcenie czasu i zapoznanie się z naszymi atrakcjami, które przygotowaliśmy i czekają już na serwerze!
 

lGRUOkQ.png


Administracja - kwestia która jest dla graczy ważna, to właśnie my sprawujemy nad serwerem nadzór. Dbamy o to, by rozgrywka na naszym serwerze była przyjemna dla Was, jak równiesz dla administracji. Chcemy być z Wami w kontakcie nie tylko poprzez interwencję od strony technicznej, aczkolwiek razem będziemy uczestniczyć w rozgrywce. Jako administracja liczymy na sprawiedliwą grę. Naszym celem jest nawiązać z naszą społecznością jak najlepszy kontakt i go utrzymać tak długo, jak długo z nami będziecie!

Kwestia która będzie punktem zainteresowania wśród nowych użytkowników, a mianowicie kogo możecie spodziewać się na serwerze od strony technicznej oraz wewnętrznej w udzieleniu wam pomocy. Aktualnie w administracji jestem tylko ja ( Yazir ), spora ilość osób zapyta dlaczego? Jako właściciel serwera szukam wśród społeczności Multi Theft Auto ludzi, którzy są odpowiedzialni i swoim zachowaniem będą reprezentowały godnie naszą społeczność oraz serwer, dlatego aktualnie nad wszystkim władzę sprawuję ja. Nie wykluczam możliwości rekrutacji aczkolwiek poszukujemy doświadczonych osób. Więcej informacji zobaczycie na naszym forum, które znajdziecie poniżej. Zachęcamy do odwiedzenia go.
 

Rmk9IvB.png


Coś na co czekaliście od początku wejścia w ten temat. Rozgrywka jest dla nas szczególnie ważna. Z doświadczenia wiemy, że gracze oczekują czegoś więcej niż standardów i celów, które narzucone są z góry, w tym temacie przedstawimy wam możliwości do wykorzystania dla, oraz rzeczy które są podstawą naszego serwera i trzymają nas w świetle rozgrywki "Policjanci i Złodzieje" - zapewne każdy słyszał o tak owej zabawie. Nasz serwer świetnie przedstawi wam rozgrywkę, która została przygotowana tak jak chcemy ją realizować. Tryb rozgrywki zadowoli Was pod każdym względem, ponieważ na serwerze znajdują się służby mundurowe oraz organizacje przestępcze, które toczą między sobą nieustanną walkę i organizują działania na terenie.

Organizacje przestępcze na początku otrzymują stałe tereny, które będą ich miejscem przesiadywania oraz początkiem ich rozwoju, ale to nie koniec. własne tereny to zaledwie początek, ponieważ życie w małym naszym "kwadracie" staje się nudne, dlatego też z myślą o organizacjach przygotowaliśmy skrypt, który jest odpowiedzialny za nieustanną walkę po między gangami oraz służbami. Każdy gang posiadając swój teren może go rozwijać po przez przejmowanie go tocząc walkę z właścicielami terenu. Całość jest przedstawiona w ładnej oprawie, która będzie dla Was przedstawiona na mapie i oznaczona odpowiednimi tagami tj. kolorami Waszego gangu. Same gangi również mają to do siebie, że każdy z nich ma inne możliwości oraz inne pojazdy, oczywiście po za monotonnym strzelaniem się pozostaje również policja, która ma za zadanie pilnowanie cywili, którzy wśród gangów są zagrożeni. Los Santos które jest miejscem pełen przestępczości będzie odpowiednio kierowane przez służby. Na serwerze zadbaliśmy o realia, ponieważ z doświadczenia wiemy, że policja będzie prowokowała gangi do strzelanin jak i za równo działa to w drugą stronę. Dlatego przygotowaliśmy dla Was "Wanted level" - który będzie wskazywał Wasz stan poszukiwania wśród władz serwera, dlatego bez obaw gangster bez poziomu poszukiwań nie będzie zagrożony względem służb.

Służby porządkowe. tutaj przygotowaliśmy również ciekawe atrakcje. Każdy funkcjonariusz zostaje wyposażony w podstawowe zaopatrzenie, w którego skład wchodzi m.in paralizator! - każdy funkcjonariusz otrzymuje paralizator, który po użyciu na ściganym ( Wanted level > 5 ) uniemożliwia wykonywanie niektórych czynności jak np. strzelanie czy bieganie. Dlatego ucieczka nie jest prosta, aczkolwiek możliwa! Co to oznacza? Podczas otrzymania strzału, nadal możecie się poruszać, ale znacznie wolniej.

Wszystkie gangi a także służby porządkowe posiadają w wyposażeniu różne pojazdy, które są zależne od poziomu gracza na serwerze.
 

Caa05H2.png


Z doświadczenia wiemy, iż strzelanina po czasie staje się nudna, dlatego przygotowaliśmy dla Was Lobby, w którym każdy z Was znajdzie coś dla siebie a nowości z pewnością przypadną wam do gustu ponieważ rozpoczynamy zabawy od kilku trybów, takich jak:
Battle Royale - Jego rozgrywka rozpoczyna się od wyrzucenia pasażerów samolotu na nad Los Santos gdzie zadaniem zawodników jest przetrwanie! Każdy gracz, która pozostaje przy życiu ma obowiązek odnaleźć jak największą ilość zasobów niezbędnych do zwyciężania bitwy, którymi są m.in. broń palna czy też zasoby pierwszej pomocy, które będą nieustannie towarzyszyć wam podczas walki! Między zawodnikami, którym tak samo jak Wam zależy na przeżyciu powstają walki - a to wszystko by wygrać rundę! - by nie pozostawiać Was w banalnym świetle rozgrywki, po 2 minutach rozprzestrzenia się trujący gaz przed którym trzeba uciekać w miejsce wyznaczone na mapie. Najprawdopodobniej w tej wyznaczonej strefie gracze stoczą ostateczną walkę o przetrwanie!

Na serwerze również znajdują się takie tryby jak DM - wszystkim znany tryb polegający na wyeliminowaniu jak największej ilości innych uczestników. Odbywa się na określonym terenie, a gracz który zdobędzie jak najwięcej punktów za zabójstwa zostanie wynagrodzony! Po za tym trybem znajdzie się również miejsce dla miłośników czterech kół, który polega na tak zwanym "Drifcie". Dla fanów jednośladów jest jeszcze pokój stunt, który polega na zebraniu jak największej ilości punktów!
 

6kjAYEw.png


To co wielu interesuje, czyli to co siedzi pod serwerem.
Aktualnie pracujemy nad skryptem w każdej wolnej chwili. Ten jest napisany indywidualnie, ponieważ skrypt został przygotowany w zupełności przez jednego autora czyli właściciela serwera. Skrypt nie figuruje po sieci i jest czysty, dlatego też, z pewnością nasz serwer będzie wyróżniał się na tle innych co doświadczycie sami dołączając do naszej społeczności oraz witając nas w grze! Tryb jest bez przerwy rozwijany, dlatego jest on z dnia na dzień coraz bardziej rozbudowany, o czym przekonacie się wchodząc na serwer!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka zdjęć, które są wykonane z serwera: http://imgur.com/a/NOWYO

Nie zawarte tutaj wiele funkcji serwera (np. klany, biznesy, totem event), ale o tych przeczytacie pod komendą /kphelp.

http://mtakp.pl/forum/

Adres IP: 185.49.14.56

Credits; WujekEddy, Nazio

Poprzednia zawartość reklamy

 

Battle Royale i wiele więcej

Serwer Królewska Piaskownica oferuje rozrywkę dla graczy poszukujących szybkiej rozgrywki. Tryb gry nie zmusza do mozolnego powtarzania tych samych czynności x razy lub wydawania pieniędzy na funkcje które dają niesprawiedliwą przewagę nad innymi graczami, ale nie ogranicza się tylko do gracza który lubi szybką grę. Znajdziemy tu pokoje do trybu Battle Royale (rozgrywka poniżej), Deathmatch jak też Truck, Drift czy Stunt (te jednak są na razie we wczesnej fazie i z kwestią czasu zmienią się diametralnie).


Battle Royale - Tryb rozgrywki gdzie w jednej rundzie startuje nieokreślona ilość zawodników, którzy walczą o przetrwanie. Dostają spadochron i zostają zrzuceni w powietrzu. Mają czas trzech minut na znalezienie broni i pojazdów. Po tym czasie pojawia się bezpieczna strefa, do której należy się dostać i koło, które się zwęża. Jeżeli zawodnik będzie po za terenem koła, zacznie powoli tracić życie. Ostatni zawodnik który zostaje żywy wygrywa grę i zgarnia nagrodę.

Inne tryby - Serwer ma również do zaoferowania inne tryby jak Deathmatch, prosty Stunt, Drift i ubogi jeszcze Truck. Te tryby będą jednak rozwijane, ale skupieni jesteśmy na Battle Royale.

Forum jeszcze nie jest dostępne, lecz otwarty jest kanał Discord , na który wszystkich serdecznie zapraszamy!
Serwer jest ciągle rozbudowywany i potrzebujemy waszego wsparcia w postaci sugestii tego, co możemy na serwer wprowadzić lub zmienić.Dane serwera

Nazwa: Królewska Piaskownica
IP185.49.14.56
Sloty: 60
Gamemode: Battle Royale + Inne (własny)


Jako że serwer dopiero niedawno został otwarty, każdemu graczowi który zaloguje się na serwer przed 17.3.17 dajemy unikalny skin.

Facebook|Discord

 

Edytowane przez ARSEHOLE
Odnośnik do komentarza

Proszę o wysyłanie wszystkich próśb o dodanie na PW autora, bo spam się zrobi. Każda prośba o dodanie po tym poście będzie ukrywana.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Odnośnik do komentarza
Powstał tryb wojny gangów, który jest dostępny w lobby!

Można zakupić prywatne auta (znacznik pojazdu), które można tuningować i przywoływać.

Bronie zakupione w ammu-nation są zapisywane i służą do rozprawiania się z członkami wrogich gangów.

Przejęte tereny zwiększają nagrody za zabicie członka wrogiego gangu.

Battle Royale dostał nowy gaz.

Truck jest teraz w głównym pokoju.

 

Zapraszam serdecznie do gry!

Edytowane przez ARSEHOLE
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Strona nie działa | Brak/Niedziałający podgląd stanu serwera | Temat nie odświeżany

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Battle Royale] Królewska Piaskownica [+Truck/Fun]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...