Skocz do zawartości

Szukam hacków na Glador

KuXeT

Rekomendowane odpowiedzi

tam wszystko dziala.... po co wam te boty jak to zaraz padnie

jak wszystko działa ? Jak po 1 minucie wywala Cie z gry i z automatu masz bana, Gówno wiesz a gadasz.

co k***a dupe spinasz od razu?

Zmień nazwę kagb27.dll na jakąkolwiek inną i śmigasz. Chyba, że używasz gównosielu to tak samo zmień nazwę pliku DLL, injectujesz przez cheat engine i elo.

Pozdrawiam

SkullCandy:)

jak wszystko działa ? Jak po 1 minucie wywala Cie z gry i z automatu masz bana, Gówno wiesz a gadasz.

Zmień nazwę kagb27.dll na jakąkolwiek inną i śmigasz. Chyba, że używasz gównosielu to tak samo zmień nazwę pliku DLL, injectujesz przez cheat engine i elo.

Jeden mądry :P Tylko raz wyszło a teraz ciągle mi wyskakuje C++ runtime... Co robić?

73383320936140824091.jpg

Jeden mądry :P Tylko raz wyszło a teraz ciągle mi wyskakuje C++ runtime... Co robić?

a jak odpalić? przecież Patcher usunie KGb z zmieniną nazwa

1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Polecam wyebać wszystko na pulpit zmienić nazwe dll i nie odpalać patcherem, od kagb wszystko działa dmghack, mh, kick hack oraz marmur hack

Witam, mam problem z multihackiem kagb na server Gladormt2. Przekopiowalem pliki z lib do folderu gladora lib, odpalam metina injectuje ten plik kagb.dll i wywala mi okno metina. Wiesz mzoe co jest grane?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Szukam hacków na Glador   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...