Skocz do zawartości

Mod na zmianę dźwięku eksplozji

mjxx44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję moda czy jakkolwiek się to zwie na zmianę dźwięku eksplozji (tylko i wyłącznie), szukałem na Google ale nic konkretnego nie znalazłem, dodatkowo nie wiem czy to jest dobry dział.

Słychać dokładnie ten efekt na tym filmiku - dokładnie od 0:05 do 0:08

Z góry dziękuję za pomoc.

Bank_046 - Fire and exploding 

Wystarczy szukać tego folderu przy zamieszczonych w internecie podmiankach dźwięków gry. Mam nadzieję, że wiesz, jak te pliki się podmienia. Niżej zamieszczam do pobrania folder z dźwiękami eksplozji o które prosiłeś. Jeszcze niżej film, z którego owe dźwięki wziąłem. Ty możesz je wziąć z dowolnego filmu, byle by dźwięki do pobrania zawierały folder bank_046.

Bank_046 - Fire and exploding 

Wystarczy szukać tego folderu przy zamieszczonych w internecie podmiankach dźwięków gry. Mam nadzieję, że wiesz, jak te pliki się podmienia. Niżej zamieszczam do pobrania folder z dźwiękami eksplozji o które prosiłeś. Jeszcze niżej film, z którego owe dźwięki wziąłem. Ty możesz je wziąć z dowolnego filmu, byle by dźwięki do pobrania zawierały folder bank_046.

Dzięki serdeczne kolego - o to właśnie mi chodziło ;)

Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Mod na zmianę dźwięku eksplozji   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...