Skocz do zawartości

Jaki Meizu do 1000 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce być uszczypliwy ale najpierw wszystkim polecasz telefony meizu/xiaomi a teraz prosisz o pomoc w wyborze telefonu? kocham ten dział  

307cd857c91ed09854e1e0c66ebb7f4d.jpg

Nie wybieram telefonu, tylko pytam się o ocene innych :) Źle zrozumiałeś moje pytanie. Jest wiele Meizu do kwoty 1k. Większość się różni minimalnie od innych. Niektóre są bardziej, a niektóre mniej dostępne/popularne.

117-AwardImgMaster-1475160600.png

Meizu MX6 - Mediatek Helio X20, 4GB RAMu, 32 GB ROMu.

Nie jestem wielkim zwolennikiem procesorów tego producenta, ale jeśli chodzi o Meizu, jest to najlepszy wybór. Ten sam procesor jest użyty w Xiaomi Redmi Note 4.

Mediatek ♥ Cóź, ale i tak pewnie Xiaomi Redmi Note 4 lepszy, z lepszego gpu ;/

Dziwna też sprawa, że nieco telefonu od Meizu mają 4000mAh, a ten ma tylko 3000mAh

Xiaomi posłużył za porównanie, odpowiednik. W Meizu mnie martwi właśnie ten akumulator.

Szczerze, pomyśl nad Xiaomi Mi5. Za taką samą kwotę masz telefon ze Snapdragonem 820, znacznie wyższa klasa.

Wiem, że Xiaomi wygrywa pod tym względem, jednak ja jestem zapatrzony już w tego Meizu i wątpie, żebym zmienił zdanie :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Jaki Meizu do 1000 zł?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...