Skocz do zawartości

[1.10][FreeBuild]SzumiCraft

NikojumperPL

Rekomendowane odpowiedzi

SzumiCraft

1_57486fdd27cc3.png

» IP serwera: n16.csrv.pl:12300

» Wersja serwera: CraftBukkit 1.10

» Typ serwera: FreeBuild

» Ilość slotów: 50

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: NoPremium

Właściciel:

Malina

4_5748700abb1ff.png

CPU: Intel Core i5 3350p /// MOBO: Gigabyte GA-Z68AP-D3 /// GPU: MSI Geforce GTX 660 Ti OC 2GB /// PSU: XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU /// HDD: Seagate 500GB /// RAM: Crucial 8GB 1333MHz

a71211487f3a47a8.png

[RECENZJA]

Powiem tak, serwer nie jest stworzony do gry.. Podczas rejestracji ma się około pięciu sekund, a nawet jak uda się zarejestrować to wywala z serwera, po czym jest znowu około pięciu sekund tylko na zalogowanie. Większości osobą wpisanie samej komendy zajmuje kilka sekund, więc.. Ja sam rejestrując się na serwerze, muszę powiedzieć, że wszedłem w notatnik, wpisałem hasło i dopiero je wkleiłem podczas rejestracji... Jeszcze ten "freebuild".. To jest freebuild? To gdzie są działki? Nie wszystkie komendy są zablokowane. Na serwerze są też niepotrzebne pluginy, takie jak m.in. BlockHunt, Bedwars . Które obciążają serwer, w dodatku jak idzie się na działki (/warp działki_nr) jest tam kilka działek na krzyż. Ogólnie /warp dzialki1 jest już totalnie zasypany działkami. Mapa jest w ogóle nie ogarnięta.. Wszystko co jest na niej zbudowane, zbudowałbym lepiej, a jestem w budowaniu totalnym rakiem. Więcej rzeczy nie chce mi się wymieniać...

[OGÓLNA RECENZJA]

Serwer z tym stanie jest beznadziejny, nie da się na nim zarejestrować (limit czasu 5 sekund), jak i zalogować (podobny limit czasu). Na serwerze są niepotrzebne pluginy, które tylko obciążają go.

[MOJA OCENA]

Ocenę, którą wystawie to 1 (w skali od 1 do 6)

Totalnie nie polecam tego serwera..

• 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [1.10][FreeBuild]SzumiCraft   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...