Skocz do zawartości

Oglądanie streama i granie w lige na 1 monitorze?

TR!K3R

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze grałem w lige a na 2 monitorku miałem odpalonego stream. Teraz mam tylko 1 bo ten 2 mi wysiadł :( Mam monitro 24 calowy myślałem nad tym czy dało by rade grać sobie w lige i mieć odpalonego streama w małym okienku np w lewym górnym rogu... Pewnie to pojebane ale czy można zrobić coś takiego?

8816414724839291359194.png

Ja preferuję grę na kompie i oglądanie na telefonie poniżej klawiatury XDDD.

robię tak właśnie ale lipnie się ogląda i telefon szybko pada xD

hehhe no ja mam taki luksus ze mam ładowarkę przy kompie. No a co do oglądania streama to troche słabo oglądać w małym okienku,

Ja preferuję grę na kompie i oglądanie na telefonie poniżej klawiatury XDDD.

robię tak właśnie ale lipnie się ogląda i telefon szybko pada xD

hehhe no ja mam taki luksus ze mam ładowarkę przy kompie. No a co do oglądania streama to troche słabo oglądać w małym okienku,

No też mam ładoware ale trzymać tel przy ładowarce cały czas to sie rozjebie :( Jak nie da rady to będzie trzeba tablecika ogarnąć bo tel też 5,5 cala tylko :(

W ustawieniach video, zmień z pełnego ekranu na "w oknie" i zmień rozdzielczość na mniejszą i odpal streama w okienku w przeglądarce obok.

Swoją drogą - zazdroszczę internetu, mój raczej nie pociągnąłby jednocześnie gry i strumyka, chociaż to pewnie też wina domowników  :((

giphy.gif

W ustawieniach video, zmień z pełnego ekranu na "w oknie" i zmień rozdzielczość na mniejszą i odpal streama w okienku w przeglądarce obok.

Swoją drogą - zazdroszczę internetu, mój raczej nie pociągnąłby jednocześnie gry i strumyka, chociaż to pewnie też wina domowników  :((

Ja mam 4 mb to jest strasznie mało ale nie narzekam ping nie przekracza nigdy 40 :) 

BTW temat można zamknąć pewnie bd oglądał na telefonie do czasu ogarnięcia 2 monitora albo jakiegoś tableta bo w to za dużo roboty xD Ale dzięki za pomoc :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Oglądanie streama i granie w lige na 1 monitorze?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...