Skocz do zawartości

Problem z Paladins na platformie Steam

HicKD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś czasu mam problem z paladins na steam (wcześniej nie miałem) za każdym razem gdy zainstaluje paladins i wyłącze komputer to mi się automatycznie usuwa dodałem do wyjątków w iobit malware figter advanced system care ale dalej kasuje wie ktoś o co chodzi czy może coś zwalili podczas aktualizacji bo do aktualizacji 42 normalnie mi działało dopiero od 43 zaczeło kasować

Witam od jakiegoś czasu mam problem z paladins na steam (wcześniej nie miałem) za każdym razem gdy zainstaluje paladins i wyłącze komputer to mi się automatycznie usuwa dodałem do wyjątków w iobit malware figter advanced system care ale dalej kasuje wie ktoś o co chodzi czy może coś zwalili podczas aktualizacji bo do aktualizacji 42 normalnie mi działało dopiero od 43 zaczeło kasować

Wątpię aby wyrzucało grę przez aktualizację ale jeśli tak się dzieje już dłuższy czas i nic nie pomaga na to to napisz do ich pomocy technicznej, szybko odpisują, a jeśli nic nie da to pograj przez klient.

76561198169311417.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Problem z Paladins na platformie Steam   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...