Skocz do zawartości

Darmowa domena pl

ChuIigan222

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakiej zasadzie to działa (nie jestem zainteresowany chce tutaj ostrzec innych). Chodzi Ci o taki stary trick, że domenę zakładasz na siebie, podpinasz pod czyjś serwer, kiedy ten serwer zdobędzie graczy to zmieniasz przekierowanie domeny na swoje ip serwera? Stara sztuczka jak świat!

@AntyWarn

Co chcesz w zamian? Na pewno jest jakich haczyk.

CUBELIST.PL

Wygląda to tak:

Nie mam zamiaru nikogo tu okrasc, haczyków nie ma w zamian chciałbym range na serwerze domena stoi pusta nie mam co z nią zrobić wiec czemu nie zrobić z niej czegoś użytecznego.

W takim razie jakie zabezpieczenie ma osoba wynajmująca Twoją domenę? Jakaś umowa?

CUBELIST.PL

A czemuż to miałbyś zakładać komuś domenę ?. Każdy chyba sam może założyć a jeśli nie ma 18 lat to tworzy na ,,nazwa.pl''. Tak trzeba podać pesel ale jest specjalna stronka do generowania PESELI i każdy przyjmuje wiem bo testowałem

Tak ale jesli ma 18lat :D 

Wygląda to tak:

Nie mam zamiaru nikogo tu okrasc, haczyków nie ma w zamian chciałbym range na serwerze domena stoi pusta nie mam co z nią zrobić wiec czemu nie zrobić z niej czegoś użytecznego.

W takim razie jakie zabezpieczenie ma osoba wynajmująca Twoją domenę? Jakaś umowa?

Umowa taka, że domena opłacona na rok (około), ja oczekuje aktynowsci graczy jak i administracji na tsie (który tez załatwia) oraz rangi na serwerze ;)

ja oczekuje aktynowsci graczy jak i administracji na tsie (który tez załatwia) oraz rangi na serwerze

Czyli wszystko wskazuje na to, że potem tą domenę przekierujesz na swój serwer bo:

- po co Ci aktywność graczy skoro chcesz VIP, a na domenie Ci nie zależy?

- po co Ci administracja na ts-ie, skoro Ty tylko dajesz domenę? (Lol)

Na początku miała być tylko ranga na serwerze, a teraz zbierasz administrację i nie chcesz podpinać domeny osobie, która dopiero startuje i nie ma tych graczy stałych.

Co do umowy miałem tutaj na myśli "umowę papierową" z Twoim podpisem i podpisem biorącego tą domenę. Inaczej nie ma żadnego zabezpieczenia, że nei przepniesz jej do siebie.

Co do kwestii wieku, by kupić domenę. Serio? 18 lat? Myślicie, że oni to sprawdzają? Nie lepiej zakupić na ovh za 8zł domenę na rok (.pl)?

CUBELIST.PL

ja oczekuje aktynowsci graczy jak i administracji na tsie (który tez załatwia) oraz rangi na serwerze

Czyli wszystko wskazuje na to, że potem tą domenę przekierujesz na swój serwer bo:

- po co Ci aktywność graczy skoro chcesz VIP, a na domenie Ci nie zależy?

- po co Ci administracja na ts-ie, skoro Ty tylko dajesz domenę? (Lol)

Na początku miała być tylko ranga na serwerze, a teraz zbierasz administrację i nie chcesz podpinać domeny osobie, która dopiero startuje i nie ma tych graczy stałych.

Co do umowy miałem tutaj na myśli "umowę papierową" z Twoim podpisem i podpisem biorącego tą domenę. Inaczej nie ma żadnego zabezpieczenia, że nei przepniesz jej do siebie.

Co do kwestii wieku, by kupić domenę. Serio? 18 lat? Myślicie, że oni to sprawdzają? Nie lepiej zakupić na ovh za 8zł domenę na rok (.pl)?

Wymyślasz po co mi umomwa podpisana ręcznie? Skoro taka domena kosztuje 22zł/360dni

Według mnie nabijasz sobie posty w taki sposób.

Po co komus domena? Kazdy dobry serwer stac na domene, a sama miniaturka na serwer, np; server-icon.gif czy cos tego typu kosztuje nawet 15zl.

Maja ci dac vipa, ktory kosztuje pewnie 4-8zl, na niektorych 11. Pozniej jeszcze jak beda jakies komplikacje, lub dostaniesz za cos np; bana, bo czitowales czy cos tego typu,

to nagle zabierzesz domene? Zalosne moim zdaniem..

❤ MC.PROPACRAFT.PL 

★ SKRYPTY ★

★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★

✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮

• 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Darmowa domena pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...