Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam darmowego i działającego bota do Silkroada


Pajmonek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie

 

Szukam darmowego i działającego bota do silkroada. Czy AgBot dalej działa ?  Mbot u was dodany nie działa tak samo sbot z crackiem....  Co polecicie mi innego co na 100% za działa ?

 

Pozdrawiam Serdecznie

Opublikowano

Jeśli obu tych botów nie potrafisz uruchomić, które w gruncie rzeczy działają, to innego darmowego bota nie znajdziesz.

Opublikowano

W m bocie mam takie coś jak włączam loadera za pomocą administrator i podaję sciezke cannot find key signature. maybe client is packed. packed client is not supported pomożesz mi z tym ?

 

Znów w Sbocie skrakowanym jak wskaże silkroad directory dostaje taki komunikat : "Unkown game version ! Assuming commonly used VSRO files. ATTENTION: Program may crash now if started with unknnown game files !  Potem bot musi być restartowany to restartuje i jak się wczytuje to zaś to samo co pisałem i w końcu komunikat "Error while opening media.pk2" 

Opublikowano

W m bocie mam takie coś jak włączam loadera za pomocą administrator i podaję sciezke cannot find key signature. maybe client is packed. packed client is not supported pomożesz mi z tym ?

 

Znów w Sbocie skrakowanym jak wskaże silkroad directory dostaje taki komunikat : "Unkown game version ! Assuming commonly used VSRO files. ATTENTION: Program may crash now if started with unknnown game files !  Potem bot musi być restartowany to restartuje i jak się wczytuje to zaś to samo co pisałem i w końcu komunikat "Error while opening media.pk2" 

http://www.mpcforum.pl/topic/1605428-sbot-free-100-dzia%C5%82a/ < sbot free

http://www.mpcforum.pl/topic/1605423-m2bot-electus-100-dzia%C5%82a/ < mbot free

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam darmowego i działającego bota do Silkroada

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...