Skocz do zawartości

Monitor śnieży na złączu VGA

SethDonner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie.

Z góry podkreślę, że kompletnie nie znam się na sprzęcie komputerowym, więc pewne zwroty będę opisywał na chłopski rozum!

Mam pewny problem z nowo kupionym monitorem. Jest nim acer b286hl 28 cali. Problem pojawił się około 15 minut po pierwszym uruchomieniu. Mianowicie zaczyna śnieżyć. Jest on podłączony z komputerem za pomocą kabla VGA. Mam podejrzenia, iż problem leży w samej karcie graficznej.

Nie znam się na tym, ale jak patrzę na kartę mam dwa poziomy wejść:

1. VGA - HDMI

2. I wejście trochę inne od VGA

Mam obecnie dwa monitory, które się podpięte do VGA i tego drugiego. Monitor podłączony do VGA jest drugim i mało go używam, zazwyczaj jakiś film w tle. Ale sama jakość obrazu jest nie ciekawa i śnieży. A monitor podłączony do tego drugiego działa bardzo dobrze.

A więc po podłączeniu o do HDMI i do VGA nowy monitor śnieży po około 15min od jego włączeniu. Czy jest możliwość, że w karcie graficznej jest zepsute całe górne złącze? Dodatkowo jak podłącze monitor do laptopa z pomocą VGA to wszystko działa bardzo dobrze.

Co mam teraz robić? Sprzedawca po rozmowie zgodził się na zwrot, ale mi sie wydaje, że to nie wina monitora. 

Czy jest tutaj osoba, która mogłaby mi wytłumaczyć co mam teraz z tym zrobić, aby wyjaśnić na czym polega cały problem?

Będę wdzięczny za wszelkie informacje!

tumblr_nz5oe2KFat1ul9ajgo2_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Monitor śnieży na złączu VGA   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...