Skocz do zawartości

Czy VPS 2gb KVM da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to tylko bungeecord a nie serwer !

W roznych poradników widac ze piszą ze 1 gb da rade

Gdyby tak patrzec to zgodze sie z kolega wyzej, to ze bedzie serwer bungeecord to nie znaczy ze 2 gb starczy - moze na max 20 slotow dla graczy (Nigdy nie tykalem bungeecord wiec). Bo to jest serwer, ktory potem jak centrala przekierowuje graczy na poboczne serwery. 

Przykladem jest serwer mojego znajomego, ktory sie bawi w takie klocki juz przy 8-10 Graczach ma problemy z 1 GB - wiec ja tak patrze ze ten vps by musial miec minimum tak 12 GB? Bez ts - z ts bym patrzyl 14-16 GB.  (Wnioskuje po tym, iz twoje pytanie tak sie rozumie, ze serwer przekierowujacy ma miec 200 slotow.) 

To by dopiero rozwiazalo sprawe.

Jak cos kompletnie zlego na ten temat powiedzialem, to serdecznie przepraszam.

Edit: Teraz zrozumialem o co ci dokladnie chodzi - hmm ja bym patrzyl 4-5 GB, zeby bylo na kilka slotow na przekierowywanie jak na sloty do ts.

Powinno dać radę, Bungee więcej niż 1GB nie powinno zeżreć, bardziej po CPU będzie jeździło.

Strona i TS3 też bez problemu. Te VPS'y nadrabiają wirtualizacją, zapewnionymi zasobami, nie tak jak przy OpenVZ.

Ochrona DDoS też jest bardzo istotna, a ona jest na najwyższym poziomie przy tej ofercie. ;)

5465845486.png

Witam serdecznie czy vps z lvlup.pro 2gb kvm da rade to bungeecorda 200 slotow

Tsa - okolo 50 slotow

I stronki serwera (bez żadnego forum)

Czy polecicie cos lepszego w tej cenie 30zl oraz pytanko czym sie rozni oferta kvm od tej open ?

Witam,

Bungee spokojnie potrzebuje ok. 512 mb ramu. Pamiętajmy że jest to tylko proxy więc nie posiada skomplikowanego kodu ani funkcji które są zasobożerne. Ponadto samo proxy nie za bardzo lubi nadmiernej ilości ram'u ponieważ sam zaczyna się bugować i pobierać większe zasoby niż mu starcza. Zalecam zastosowanie się do Moich porad :).

@up ponieważ bungee to jest proxy a ja będę podłączał kilka serwerow które razem są w stanie pomieścić 200 osób dlatego jest mi potrzebne bungee ;)

@Wielki posejdon znowu nie czytasz pytan ze zrozumieniem

2gb na ile starczy?

Odpowiedź: starczy -,-

512 MB Ustaw - Spokojnie da radę nawet przy 500 osobach jak nie 1000.. Bez problemu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Czy VPS 2gb KVM da radę?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...