Skocz do zawartości

Fenekra.pl - Szybki sposób na yang (wspomagacze).

LoOkSxMETIN2

Rekomendowane odpowiedzi

Weź mi podaj nick to napiszę do Ciebie w grze - pogramy razem na czitach.

Ogólnie to nie polecam Siela - tylko potem ludzie płaczą, że ekwipunek tracą więc nie wiem czy nie lepiej metin2moda :(

może jeszcze napisz, że ich okradam xD

jebnij się w łeb lepiej zanim napiszesz jakieś bzdury na ten temat.

top, zawsze na botach idzie się najwięcej dorobić, dokładnie ci nie pomogę, ale mh jest jak najbardziej czysty.

jednakże jest stary i ma mało funkcji więc polecam ci "za friko" mh by cycu.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Ogólnie to nie polecam Siela - tylko potem ludzie płaczą, że ekwipunek tracą więc nie wiem czy nie lepiej metin2moda :(

Nie wiem co robisz aczkolwiek idź jebnij fikołka przez okno kumplu. Bez pozdrowień.

Kto sie kurwą urodził Kanarkiem nie zdechnie..

@LoOkSxMETIN2 - serio podaj nick, pogramy razem :)

footer_logo.png

Nie wiem co robisz aczkolwiek idź jebnij fikołka przez okno kumplu. Bez pozdrowień.

@LoOkSxMETIN2 - serio podaj nick, pogramy razem :)

Boli dupa oj boli xD #wypierdalaj

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

@Rapils

Po co się oburzasz i wymyślasz historię z zielonego lasu? Ja jakoś mh od Siela mam od początku jego wydania, ba, nawet chyba miałam ten plik przed jego premierą i jakoś konta w banku są całe, hajs został. W grze również nic nie straciłam, nigdy. X ludzi używało tego pliczku i jakoś nie widziałam w temacie, który bacznie obserwowałam, żeby ktoś się skarżył. ;)

Prawda jest taka, że nie potrafisz zabezpieczyć WŁASNEGO serwera i wszystko tam działa, ale to już nie jest wina Siela. O to powinieneś się najbardziej spinać, ale sam do siebie. Serwer stojący od grudnia (nie jestem pewna), a w kroku zabezpieczeń nic nie było chyba podjęte, więc albo nie masz na tyle wiedzy, by to uczynić, albo po prostu jesteś nazbyt leniwy i wolisz, jak w banku widzisz większe sumy.

Żeby nie było, że nic nie wiem i nic nie działa - gram na Fenekrze z nudów, na czitach. ;)

PS. "Weź mi podaj nick to napiszę do Ciebie w grze - pogramy razem na czitach." - Skoro nie umiesz zabezpieczyć to zostaje wspólna gra z graczami XDDDDDDDDDDD

@Rapils, twój serwer jest idealny do czitowania. 205 podczas startu wbity na dmg jak cała topka. Dropienie na mh/dmg nic. Nawet po wprowadzeniu waszego antycheata wbiłem i co? Ku*wa wszystko działa jak działało...

#topic

Najlepiej na mapce 100/150 ustaw mobbera i autoskille i lecisz ;) + monetki

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Fenekra.pl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...